in do druku, dom i szkoła, grafika

Dzień Kota – kolorowanki dla najmłodszych

at
dzien-kota-kolorowanki

„Prawdziwy Kot… Prawdziwe koty nigdy nie jedzą z miseczek (a przynajmniej nie z takich, które są oznaczone DLA KOTA). Prawdziwe koty nigdy nie noszą obroży przeciw pchłom… ani nie pojawiają się na kartkach urodzinowych… ani nie gonią niczego, co ma w środku dzwoneczek. Prawdziwe koty jedzą tarty. I podroby. I masło. I wszystko inne, co zostanie na stole. Potrafią usłyszeć otwierające się drzwi lodówki dwa pomieszczenia dalej. Prawdziwe koty nie potrzebują imion. Ale często są imionami nazywane. Aarghwynochastądtydraniu świetnie się nadaje.”

„Można przewidzieć, że ostatni człowiek na Ziemi prawdopodobnie wyjrzy ze swojego bunkra i zobaczy kota, który cierpliwie czeka przed wejściem na otwarcie lodówki.”

Fanom Terrego Pratchetta (choć nie spodziewaj się jego typowego stylu) i miłośnikom kotów z czystym sercem polecam książkę… Kot w stanie czystym. Zabawna lektura na pochmurny dzień, do pociągu, czy na wieczór z winem. Dzięki niej otrzymasz wyjątkową okazję na zbliżenie się do swojego tajemniczego pupila albo dowiesz się o największym, życiowym błędzie: jeszcze nie posiadasz kota.

Dzień Kota tuż tuż, dlatego przygotowałam dla najmłodszych kilka sierściuchowych kolorowanek. Starszych kociarzy serdecznie zapraszam po ⇒ ilustrację i plakat do druku

 

 Dzień Kota – kolorowanki

Pobierz: Kot marzyciel

dzień kota do druku kolorowanka

Pobierz: Kot łasuch

dzień kota kolorowanka

Pobierz: Love cat

dzień kota kolorowanka do pobrania

Pobierz: Kot śpioch

dzień kota kolorowanka druk

Pobierz: Kot w obiektywie

dzień kota kolorowanka do druku

 

Dzień Kota – pobieraj i dziel się!

Tworzone dla Was materiały są wyłącznie do użytku niekomercyjnego (własnego). 
Jeśli wrzucisz kolorowanki na IG i oznaczysz zdjęcie @chytra.sztuka lub #chytrasztuka, będę mogła Cię odnaleźć i zostawić słowo podziękowania 🙂
Korzystasz z chytrych materiałów? Cho do nas! Dołącz społeczności lisków na facebooku – Chytra Sztuka. Dobrze jest wiedzieć, że jesteś! A ja jestem otwarta na Ciebie, Twoje pomysły i inspiracje. Chytra Sztuka to miejsce, które tworzymy razem. 

 

Sharing is caring ♥Share on Facebook0Pin on Pinterest0Share on Google+0Tweet about this on Twitter
Show Buttons
Hide Buttons