in DIY, do druku, grafika, twórczo i kreatywnie

Świąteczne szablony – pobieraj, drukuj, twórz!

at
swiateczneszablonydodruku

 

Nawet mnie dopadła przedświąteczna gonitwa. Znacie ten uczuć, kiedy budzik nie zadzwonił? Nagle multitasking przestaje być mitem 😉 Kawa, zdjęcia, obróbka, jedną ręką wpis, drugą obiad, w głowie zamiast słów liczenie czasu do wyjścia. Jeśli również jesteś w szalonym pędzie i zabrakło Ci czasu na kupienie kartki świątecznej, zawieszek do prezentów, albo totalnie nie chce Ci się głowić nad zapakowaniem prezentu – wrzucam dla Ciebie świąteczne szablony.

Świąteczne szablony

Tłumy, kolejki, rozterki, wybrakowane półki? Takie myśli odłóż na bok i drukuj wybrane świąteczne szablony (polecam sztywniejszy papier), a następnie: 

  1. Złóż go w format kartki (tak minimalistyczną pracę drukuj na kolorowym papierze albo wzbogać przycinając krawędzie kartki za pomocą nożyczek ozdobnych).
  2. Wytnij z niego kształt zawieszki.
  3. Wykonaj opakowanie na mały prezent.
  4. Ozdób papier pakowy.

I już! Podrzucam Ci pomysły, co można jeszcze wyczarować przy pomocy szablonów, mając w zanadrzu kilka chwil więcej. Może – tak jak mnie – diy da Ci możliwość odetchnięcia i skupienia myśli. Wśród wzorów nie mogło zabraknąć lisa, dla mnie jest to oczywisty motyw. Jeśli też kochasz lisy, podziel się nimi z bLISkimi. Będzie mi miło, jeśli ze mną także się podzielisz… zdjęciem. Pokaż swoje zastosowanie szablonów z Chytrej Sztuki, przesyłając fotkę we wiadomości, w komentarzu, na insta z dopiskiem #chytrasztuka. Daj się zainspirować innym! ♥ 

 

Kartki i zawieszki


 

 

Pakowanie prezentów


Życzę Ci Świąt Bożego Narodzenia z wytchnieniem i Sylwestra bez wytchnienia!

 


Edit: Cześć Marta, u mnie Święta gotowe, ale szablon z liskiem tak mi wpadł w oko, że postanowiłam go wrzucić na telefon. I tak oto mam genialną tapetę! Ania – taka wiadomość czekała na mnie z rana. Wspaniale jest czytać o Waszych pomysłach! Tym razem to ja się zainspirowałam, sami popatrzcie:


Świąteczne szablony – pobieraj i dziel się!

Tworzone dla Was materiały są wyłącznie do użytku niekomercyjnego (własnego). 
Jeśli wrzucisz świąteczne szablony na IG i oznaczysz zdjęcie @chytra.sztuka lub #chytrasztuka, będę mogła Cię odnaleźć i zostawić słowo podziękowania 🙂
Korzystasz z chytrych materiałów? Cho do nas! Dołącz społeczności lisków na facebooku – Chytra Sztuka. Dobrze jest wiedzieć, że jesteś! A ja jestem otwarta na Ciebie, Twoje pomysły i inspiracje. Chytra Sztuka to miejsce, które tworzymy razem. 

Świąteczne szablony do pobrania

Papier w choinki 2 Papier w choinki 1

papier w choinki do druku
Choinka 1 Choinka 1 na tle

świąteczne szablony do druku
Choinka 2 Choinka 2 w ramce

szablony do druku
Choinka 1 w ramce Keep calm & Merry Christmas

ilustracje lis do druku
Lis w lesie

 

Sharing is caring ♥Share on Facebook35Pin on Pinterest0Share on Google+0Tweet about this on Twitter
  • Magda

    Wszystkie projekty wyglądają rewelacyjnie 🙂 A prezenty dzięki nim są po prostu wyjątkowe!

  • Świetne propozycje! I jak pięknie przedstawione na zdjęciach:)

  • Uwielbiam takie małe cudeńka. Śliczne!

Show Buttons
Hide Buttons