dyplomy szkolne chytra sztuka
do druku,  dom i szkoła,  okoliczności

Dyplomy szkolne i podziękowania – 4 wersje do pobrania

Cześć i czołem! Dyplomy szkolne oraz podziękowania polecają się do druku. Szablony podzieliłam na 4 pliki pdf. Na każdy plik pdf składa się 6 szablonów z tym samym motywem graficznym: 3 szablony z napisem DYPLOM (jeden z miejscem na podpis dyrektora i wychowawcy, drugi z miejscem na podpis dyrektora i wychowawców, trzeci bez narzuconych miejsc do podpisów) i 3 szablony z napisem PODZIĘKOWANIA (analogicznie, jak w przypadku dyplomów).

Także jeśli przed Tobą jeszcze papierkowy weekend tuż przed końcem roku szkolnego, to proszę zapraszam pobieraj. A nawet jeśli tę pracę masz już za sobą (ufff! gratuluję! dobra robota!), to pobierz sobie pliki pdf na zaś. Dzisiaj pobierzesz, a potem już będziesz mieć pod ręką.

 ➡ Zobacz także: Walentynkowe szablony nie tylko na Walentynki

Dyplomy szkolne – przypominajki

♥ Dołącz do @chytra.sztuka na Instagramie. Dzięki regularnym stories będziesz na bieżąco z codziennymi, artystycznymi i podróżniczymi kulisami chytrej sztuki. Rozmawiamy, wspólnie decydujemy o kolejnych projektach i dzielimy się ciekawymi treściami. 

• Dzielenie się jest dobre, dlatego będzie mi super miło, jeśli dasz znać innym o chytrych materiałach. Dla mnie jest to ekstra komplement i kop motywacyjny.

♥ Wrzucasz coś z chytrymi materiałami na sosziale? Oznacz mnie! Chytre Sztuki doskonale wiedzą, że wpadam, odpowiadam, szeruję i dziękuję ♥ Z ogromną wdzięcznością przymuję także wszelakie zdjęcia z Waszymi pracami, zagospodarowanymi plannerami, czy informacje, że coś mojego się u Was sprawdza.

• Pamiętaj, że wszystkie chytre materiały są wyłącznie do użytku niekomercyjnego (własnego).

 ➡  Zobacz także: Pomoce dydaktyczne z motywem pizzy

Dyplomy szkolne – pobierz pdf

Pobierz: Wersja 1

podziękowania szablon chytra sztuka

➡ Zobacz także: Kocie kolorowanki

Pobierz: Wersja 2

dyplom i podziękowania chytra sztuka

Pobierz: Wersja 3

dyplomy szkolne chytra sztuka

Pobierz: Wersja 4

dyplomy chytra sztuka

Close