dzień pizzy chytra sztuka
do druku,  dom i szkoła,  kolorowanki,  okoliczności

Dzień Pizzy – szablony do pobrania

Cześć i czołem! Wróciłam po urlopie ze sporą dawką odpoczynku offline. Po porządnym odetchnięciu od monitorów zabrałam się za materiały dla Was. Przecież przed nami mega smaczne święto – Dzień Pizzy! Także oto 5 szablonów do pobrania. 

Psyt. O tym, ile spędzam czasu w internecie oraz dlaczego serwuję sobie chociaż jeden dzień offline w tygodniu opowiadam bardzo często na chytrym InstaStories. Czy wiesz, że chytre kąty na instagramie lubiane są nie tylko za dobre kadry i ciekawe przemyślenia, ale przede wszystkim za dobre stories? Zwłaszcza podróżnicze 😊

Dzień Pizzy – słowem wstępu

♥ Dołącz do @chytra.sztuka na Instagramie. Dzięki regularnym stories będziesz na bieżąco z codziennymi, artystycznymi i podróżniczymi kulisami chytrej sztuki. Rozmawiamy, wspólnie decydujemy o kolejnych projektach i dzielimy się ciekawymi treściami. 

🦊 Dzielenie się jest dobre, dlatego będzie mi super miło, jeśli dasz znać innym o chytrych materiałach. Dla mnie jest to ekstra komplement i kop motywacyjny.
🦊 Wrzucasz coś z chytrymi materiałami na sosziale? Oznacz mnie! Chytre Sztuki doskonale wiedzą, że wpadam, odpowiadam, szeruję i dziękuję ♥ Z ogromną wdzięcznością przymuję także wszelakie zdjęcia z Waszymi pracami, zagospodarowanymi plannerami, czy informacje, że coś mojego się u Was sprawdza.
🦊 Pamiętaj, że wszystkie chytre materiały są wyłącznie do użytku niekomercyjnego (własnego).

Dzień Pizzy – kolorowanka

Pobierz:  Dzień Pizzy kolorowanka

dzień pizzy kolorowanka

♥ Zobacz także: Kolorowanki zentangle #DzienKota #DzienPizzy #Walentynki

Dzień Pizzy – karty pracy

Karty pracy to dodawanie i odejmowanie w zakeresie 10. 

Pobierz:  Dzień Pizzy liczenie składników

dzień pizzy szablony do pobrania

Pobierz:  Dzień Pizzy dodawanie

Wynik z działań po lewej stronie planszy łączymy z odpowiednią ilością składników, które znajdują się po prawej stronie planszy.

dzień pizzy szablony do pobrania

Pobierz:  Dzień Pizzy odejmowanie

Wynik z działań po lewej stronie planszy łączymy z odpowiednią ilością składników, które znajdują się po prawej stronie planszy.

dzień pizzy szablony do pobrania

Dzień Pizzy – memory

Znana wszystkim gra pamięciowa w odnajdywanie par. Odsłaniamy dwie karty i jeśli są takie same, to trafiają do naszej puli. Wskazówki:

1. Karty należy wyciąć wzdłuż przerywanych linii.
2. Kropki na każdej karcie oznaczają dół karty.
3. Można wydrukować na grubszym papierze/ kolorowym papierze/ zalaminować. 

Pobierz:  Dzień Pizzy memory

dzień pizzy szablony do pobrania

♥ Zobacz także: Kolorowanki na Dzień Kota

Close