kwietniowy planner
do druku,  plannery,  po włosku

Kwietniowy planner dla italofilów – do druku

Cieszę się, że marzec chyli się już ku końcowi. Ten miesiąc przybrał postać totalnej sinusoidy. Nie mam pojęcia, czy to kwestia nadchodzących zmian, czy wiosenne przesilenie. Co pozbierałam jedno, zaraz w rękach rozleciało się drugie. Dosłownie i w przenośni. Mam nadzieję, że plany jakie wpiszę w kwietniowy planner nie ulegną zmianie, choćby skały srały, a mury pękały.

Co w marcu…

Słucham, ale przestałam uprawiać nadmierne przejmowanie się. Narzuciłam sobie filtr, przez który przechodzą rzeczy ważne, a odrzucane są sprawy, na które nie mam wpływu. Dla przykładu: zastanawiasz się czasem, jak duży udział masz w tym, co myślą i mówią o Tobie inni? Myślę, że niezależnie od tego jak bardzo będziesz się starał zawsze, ale to zawsze znajdzie się osoba, której coś nie będzie odpowiadało. Tak jest i zwyczajnie należy to… olać 🙂

Czuję, że znowu wracam do swojej introwertycznej skorupki. Wbrew pozorom bardzo mnie to cieszy. Jest to mój bezpieczny punkt, z którego od nowa łapię dystans do ludzi, rzeczy, zdarzeń. 

Czytam Magię olewania i czuję smutek, że czasem tak szybko rezygnuję z asertywności, a zwykle tak łatwo przyjmuję na siebie cudze pasje, myśli, propozycje, które niczym zbędne rzeczy zagracają mój czas, moją przestrzeń i głowę.

…a co w kwietniu?

Planuję wypad na Podhalańskie Cyklo Warsztaty oraz… zasmakować pesto genevese w sercu Ligurii ♥ W tym miesiącu chyba to będzie tyle z mojego życia na walizkach, ponieważ…

rozpoczynam studia podyplomowe z grafiki komputerowej oraz pracę nad ilustracjami jako #ArtystaSTABILO. Jestem ogromnie podekscytowana!

A jaki był Twój marzec? Masz już jakieś plany na kwietniowym horyzoncie?

Kwietniowy planner – struktura 

Kwietniowy planner zawiera: organizer miesięczny i tygodniowy, w tym miejsce na wypisanie aktywności codziennych i niecodziennych oraz miejsce na notatki. W ubiegłym miesiącu została dodana nowa strona, il mio vocabolario, gdzie możecie wypisać nowo poznane słowa i zwroty oraz stworzyć listę rzeczy, które Waszym zdaniem wymagają jeszcze doszlifowania. We wpisie ⇒ Włoski planner na luty znajdziecie okładkę do plannera. Kwietniowy planner jest tylko w jednej wersji kolorystycznej.

Jeśli znajdziecie jakieś błędy lub zechcecie, aby w przyszłych miesiącach znalazły się dodatkowe miejsca na dodatkowe rzeczy, dajcie znać 🙂 

Kwietniowy planner – drukowanie

► Kwietniowy planner nadaje się do druku w formacie A4 oraz A5. Można go dowolnie spinać. Osobiście swoje plannery zawsze trzymam w skoroszytach.
 Tworzone dla Was materiały są wyłącznie do użytku niekomercyjnego (własnego).
 Jeśli wrzucisz kwietniowy planner na IG i oznaczysz zdjęcie @chytra.sztuka lub #chytrasztuka, będę mogła Cię odnaleźć i zostawić słowo podziękowania 🙂
 
Korzystasz z chytrych materiałów? Cho do nas! Dołącz społeczności lisków na facebooku – Chytra Sztuka. Dobrze jest wiedzieć, że jesteś! A ja jestem otwarta na Ciebie, Twoje pomysły i inspiracje. Chytra Sztuka to miejsce, które tworzymy razem. 


Pobierz:  Aprile, agenda mensile

kwietniowy planner miesięczny


Pobierz: Aprile, agenda settimanale

kwietniowy planner tygodniowy


Pobierz: Aprile, il mio vocabolario

kwietniowy planner włoski

 

 

Close