dla nauczycieli,  do druku,  grafika,  plannery,  rozwój

Organizer Nauczyciela 2019/2020 – format A5 i A4.

Od dłuższego czasu pojawiały się pytania, czy planuję, czy będzie, a jak będzie, to kiedy, także OTO JEST: Organizer Nauczyciela 2019/2020, czyli trzecia edycja Waszego ulubionego freebie. Tak jak w ubiegłym roku, tak i w tym sugerowałam się Waszymi odpowiedziami w ankiecie, za które serdecznie dziękuję ♥

👉 Organizer Nauczyciela vol 3 różni się od poprzednich edycji, dlatego bardzo Was proszę o czytanie opisów.

➡ Zobacz także: Plany lekcji po polsku, włosku, angielsku

Organizer Nauczyciela 2019/2020 – ważne kwestie

Organizer Nauczyciela jest:

👉 do druku – sami decydujecie, które karty, w jakiej ilości oraz w jakiej kolejności są Wam potrzebne;

👉 za darmo – ALE! będzie mi ogromnie miło, jeśli puścicie Organizer Nauczyciela dalej w świat. W ten projekt wkładam ogrom pracy oraz czasu. Staram się tworzyć go tak, abyście mogli możliwie najbardziej dostosować go do własnych potrzeb;

👉 dedykowany osobom, których praca związana jest z nauczaniem, prowadzeniem wszelkiego rodzaju zajęć, czy warsztatów. Plannery miesięczne i niektóre karty dodatkowe polecam także rodzicom;

👉 w formacie A5 (rozbudowana wersja) oraz w formacie A4 (prostsza wersja) – wszystko opisane zostało poniżej.

👉 Oznaczajcie Chytrą Sztukę. Z ogromną radością wpadnę zostawić ♥ i słowo podziękowania.

👉 Pamiętajcie proszę, Chytre materiały są wyłącznie do użytku niekomercyjnego (własnego). 

 
Organizer Nauczyciela 2019/2020 – FORMAT A5

Większość Waszych próśb w ankiecie dotyczyła mniejszego formatu plannera, dlatego Organizer Nauczyciela vol 3 jest w formacie A5.

Składają się na niego: okładka + planner miesięczny (po wydrukowaniu do rozcięcia wzdłuż przerywanej linii) + karty dodatkoweOkładki miesięczne oraz plannery miesięczne są w tej samej stylistyce, natomiast karty dodatkowe są czarno-białe.

Organizer Nauczyciela 2019/2020

➡ Zobacz także: Bingo, gra memory, zakładki

Okładki A5

Okładka dla całego Organizera Nauczyciela 👉 pobierz: ON_okładka_A5

Pobierz: wrzesień | październik | listopad | grudzień | styczeń | luty | marzec | kwiecień | maj | czerwiec

Organizer Nauczyciela 2019/2020

Organizer Nauczyciela 2019/2020

Organizer Nauczyciela 2019/2020

Plannery A5

Pobierz: ON_A5_pdf: plannery miesięczne

Plannery po wydrukowaniu należy rozciąć wzdłuż przerywanej linii. W ten sposób otrzymujemy dwie plansze w formacie A5, które pasują do rozmiaru okładek oraz kart dodatkowych. Plannery miesięczne są w tej samej stylistyce, co ich okładki miesięczne. 

Organizer Nauczyciela 2019/2020

Organizer Nauczyciela 2019/2020

Karty dodatkowe

Łącznie jest 15 kart dodatkowych w formacie A5. Karty są tak uniwersalne, że z odrobiną elastyczności można sporo rzeczy na nich zdziałać. Można je łączyć na różne sposoby, dzięki czemu za każdym razem będą odpowiadać na inne potrzeby. Specjalnie nie nadawałam tabelkom tytułów (np „zakładka szkoleń”, czy „karta plusów i minusów”). Dlaczego mam Wam narzucać nagłówki, to Wy wiecie, co Wam jest potrzebne. Ktoś potrzebuje karty ocen, a ktoś wręcz przeciwnie – na tej samej karcie będzie odhaczać zgody i wpłaty na wycieczki klasowe. Poniżej podaję TYLKO PRZYKŁADY zastosowań.

Pobierz: nr 1 | nr 2 | nr 3 | nr 4

Karty na wszelkiego rodzaju notatki: ze szkoleń, rozmów z rodzicami, spotkań, zebrań, na ważne daty klasowe, szkolne, na rozpisywanie pomysłów na lekcje, tworzenie do nich list „to-do”, zbieranie ciekawych stron www, czy nazw aplikacji. 

darmowy planner do pobrania

Organizer Nauczyciela 2019/2020

Pobierz: nr 5 | nr 6

Nr 5 np na dodatkowe zadania zlecone przez dyrektora, wykaz zastępstw, listę szkoleń, plan wycieczek, ważne daty.

planner chytra sztuka

Pobierz: nr 7 | nr 8

Organizer Nauczyciela 2019/2020

Pobierz: nr 9 | nr 10

planer 2019/2020

Pobierz: nr 11 | nr 12

Nr 11 – 12 to plan całego tygodnia i mogą stanowić całość, jeśli ktoś potrzebuje organizować się także w weekendy. 11 po wydrukowaniu należy rozciąć wzdłuż przerywanej linii.

Organizer Nauczyciela 2019/2020

Pobierz: nr 13

Nr 13 po wydrukowaniu należy rozciąć wzdłuż przerywanej linii. Może służyć za kartę ocen, kartę plusów i minusów, kartę na odhaczanie przyniesionych zgód i wpłat na wycieczki.

planner 2019/2020

Pobierz: nr 14 | nr 15

14 to plan dzienny. Na górze wpisujemy datę i zaznaczamy dzień tygodnia.

Nr 15 to nowa karta w stylu bullet journal, na której zaprojektujecie wszystko, czego Wam brakuje. Można na niej luźno umieszczać zapiski, ale też rozrysowywać własne tabele, czy tworzyć notatki totalnie we własnym stylu.

Organizer Nauczyciela 2019/2020

Organizer Nauczyciela 2019/2020 – FORMAT A4

Pobierz: ON_A4_pdf: okładki + plannery

Wiem jednak, że jest trochę osób, które lubią organizować się na większych planszach, dlatego Organizer powstał także w rozmiarze A4, ale w mniej rozbudowanej wersji.

Okładka dla całego Organizera Nauczyciela 👉 pobierz: ON_okładka_A4

Organizer Nauczyciela A4 jest w wersji czarno-białej i składają się na niego: okładki miesięczne + planner miesięczny do samodzielnego uzupełnienia + karty dodatkowe vol 2 (⇒ pobierz: Karty dodatkowe - czarno-białe ⇐)

Na okładkach – oprócz ważnych dat, wybranych świąt nietypowych oraz ferii zimowych – znajduje się także miejsce na notatki.

planner chytra sztuka

Plannery miesięczne są dwa: jeden z tabelą na 5 tygodni i jeden z tabelą na 6 tygodni (potrzebny dla września, grudnia oraz marca).

Miesiąc oraz daty należy uzupełnić samodzielnie.

Organizer Nauczyciela 2019/2020

Close