planner 2019 chytra sztuka
do druku,  grafika,  miesięczne,  plannery,  rozwój

Planner 2019 – ponad 30 kart do pobrania za darmo.

Wasz odzew, napływ wiadomości i zapytań o planner 2019, to jest ogomny komplement oraz porządny zastrzyk energii. Systematycznie otrzymuję od Was feedback dotyczący tego, jak korzystacie z tegorocznej wersji plannera, a ja sukcesywnie publikuję go na swoich stories.

planner 2019 chytra sztuka
Ilość pobrań plannera 2018 oraz kart dodatkowych.

Cały czas się uczę i rozwijam. Staram się tworzyć zgodnie z zapotrzebowaniami, chociaż wiadomo! Nie ma takiej szansy, aby zadowolić wszystkich. Aczkolwiek patrząc na statystyki plannera 2018 chyba mimo wszystko mogę mówić o niesamowitym powodzeniu. W głowie mam tylko 👉 O JA PIERNICZĘ! Pięknie dziękuję. 👈 Nie umiem dodać nic więcej, więc może po prostu: Jaram się, że ze mną jesteście i że… wracacie ♥

👁‍🗨 Zobacz także: Organizer Nauczyciela 2018/2019

planner 2019 chytra sztuka

Planner 2019 – kilka informacji

Postawiłam na kolorowy planner, ale za to na czarno-białe karty dodatkowe z kolorowym akcentem. Plannery miesięczne drukuję w jednym bądź dwóch egzemplarzach na dany miesiąc. Podejrzewam, że u Was jest podobnie, dlatego kolorowy planner nie powinien być mocno obciążający nawet dla osób, które na drukowaniu lubią przyoszczędzić. Natomiast karty dodatkowe drukuje się już raczej z większym rozmachem, stąd decyzja o ich prostocie. 

W Wasze ręce oddaję planner 2019:
📆 A4,
📅 za darmo,
📆 do pobrania od razu na cały rok. 

👁‍🗨 Zobacz także: Organizer posiłków

♥ Dołącz do @chytra.sztuka na Instagramie. Dzięki regularnym stories będziesz na bieżąco z codziennymi, artystycznymi i podróżniczymi kulisami chytrej sztuki. Rozmawiamy, wspólnie decydujemy o kolejnych projektach i dzielimy się ciekawymi treściami. 

🦊 Dzielenie się jest dobre, dlatego będzie mi super miło, jeśli dasz znać innym o chytrych materiałach. Dla mnie jest to ekstra komplement i kop motywacyjny.
🦊 Wrzucasz coś z chytrymi materiałami na sosziale? Oznacz mnie! Chytre Sztuki doskonale wiedzą, że wpadam, odpowiadam, szeruję i dziękuję ♥
🦊 Pamiętaj, że wszystkie chytre materiały są wyłącznie do użytku niekomercyjnego (własnego).

Planner 2019 

Tutaj pobierzesz okładkę oraz 12 plannerów miesięcznych, styczeń-grudzień 👉  Planner 2019 na cały rok

planner 2019 chytra sztuka

Karty dodatkowe

Tutaj pobierzesz okładkę oraz 20 kart dodatkowych 👉  Dodatkowe karty

planner 2019 chytra sztuka

planner 2019 chytra sztuka

Close