planner czerwiec
do druku,  plannery,  po włosku

Planner na czerwiec dla italofilów – do druku

Czujny Chytrusek zapukał do instagramowej szufladki: halo, a gdzie planner na czerwiec? Dzięki Maja!

Cieszę się, że jesteście i dbacie o chytry kalendarz. Choć jesteśmy już trzema kończynami w czerwcu, to misja planner zakończyła się sukcesem. Dzięki Wam 🙂 Możecie już wpisać swoje piękne, włoskie sprawy do świeżutkiego organizera. 

planner miesięczny

Co w maju…

Uczę się tylu nowych rzeczy, że…

…czuję się lekko nieogarnięta. Niby nie tak dawno kończyłam studia, a jednak zdążyłam odzwyczaić się od przyswajania większej ilości nowej wiedzy w krótkim czasie. W dodatku 2 dni i +/- 16h spędzonych stricte przed monitorem (i to tylko w ramach zajęć) jest dla mnie lekko przytłaczające. Dlatego w maju nie miałam ochoty na nadprogramowe ślęczenie przed laptopem. Wybaczcie. Mimo wszystko odpowiada mi weekendowy system nauki, a forma studiów podyplomowych jeszcze bardziej. Konkret, konkret i jeszcze raz konkret.

Chciałabym mieć umiejętności oraz wiedzę Marty z dzisiaj, ale odwagę i pewność siebie Marty z wczoraj. 

Jestem wdzięczna za udział w projekcie #ArtystaSTABILO. Głównie dzięki tej akcji wróciłam do ćwiczenia rysowania i za każdym razem, gdy sięgam po kartkę i przybory dostaję niesamowitego kopa energii. Doładowuje mnie także Wasz feedback pod zdjęciami i w szufladeczce. Nakręcacie mnie do działania. Czy ja kiedyś sądziłam, że będę mogła liczyć na tyle wsparcia i dobrych słów od praktycznie nieznanych mi osób? Na pewno nie 🙂 

artysta stabilo

Pracuję nad swoim nastawieniem do wielu rzeczy. W zależności od mojego podejścia na starcie, przebieg spraw (nawet tych samych) jest zupełnie różny. 

Czytam instrukcje do zadań z Budowania serwisów www i żałuję, że wybrałam Politechnikę Łódzką pół roku później, niż zamierzałam. Odpowiednia decyzja w odpowiednim czasie zaoszczędziłaby mi wielu nieprzespanych nocy. A niech mnie kule biją. 

Nie oglądam się za siebie. 

Czekam na…

… czerwiec!

Wszystkie majowe weekendy były zaplanowane, ale od czerwca zaczyna się istny maraton! Do samiusieńkiego końca lipca nie mam żadnego wolnego weekendu, a pomiędzy weekendami (z zaplanowanych rzeczy) zaliczam wypad do Czech, Gdyni i Toskanii. Ponadto z dużym prawdopodobieństwem na sierpień szykuje się Bornholm, a na wrzesień być może Pustać Lüneburska. Wow, dzieje się. To lubię 🙂

Planner na czerwiec 

Czerwcowy planner zawiera: organizer miesięczny i tygodniowy, w tym miejsce na wypisanie aktywności codziennych i niecodziennych, miejsce na notatki oraz il mio vocabolario. We wpisie ⇒ Włoski planner na luty znajdziecie okładkę do plannera. Majowy planner jest tylko w jednej wersji kolorystycznej.

Jeśli znajdziecie jakieś błędy lub zechcecie, aby w przyszłych miesiącach znalazły się dodatkowe miejsca na dodatkowe rzeczy, dajcie znać 🙂 

planner na czerwiec

Planner na czerwiec – drukowanie

► Planner na czerwiec nadaje się do druku w formacie A4 oraz A5. Można go dowolnie spinać. Swoje plannery zawsze trzymam w skoroszytach.
 Tworzone dla Was materiały są wyłącznie do użytku niekomercyjnego (własnego).
 Jeśli wrzucisz majowy planner na IG i oznaczysz zdjęcie @chytra.sztuka lub #chytrasztuka, będę mogła Cię odnaleźć i zostawić słowo podziękowania 🙂
► 
Korzystasz z chytrych materiałów? Cho do nas! Dołącz społeczności lisków na facebooku – Chytra Sztuka. Dobrze jest wiedzieć, że jesteś! A ja jestem otwarta na Ciebie, Twoje pomysły i inspiracje. Chytra Sztuka to miejsce, które tworzymy razem. 

Pobierz:  Giugno, agenda mensile

Pobierz:  Giugno, agenda settimanale

Pobierz:  Giugno, il mio vocabolario

 

planner na czerwiec do druku

 

Close