planner po włosku 2019
do druku,  plannery,  po włosku,  rozwój

Planner po włosku 2019 – do pobrania na cały rok

Planner po włosku 2019 to trzecia edycja organizacji w języku włoskim i po raz trzeci zmienia swoją formułę. Za pierwszym razem wpadaliście na Chytrą Sztukę co miesiąc, by pobrać plannery. W tym roku edycja podzielona była na dwie, półroczne części. Wersja na 2019 rok zakłada oddanie Wam całego plannera za jednym razem. Ba, rozszerzona została także formuła kart dodatkowych. 

Planner po włosku 2019

👉 Format A4.
👉 Planner po włosku 2019 znajduje się w dwóch plikach pdf: Agenda mensile oraz Extra.

♥ Dołącz do @chytra.sztuka na Instagramie. Dzięki regularnym stories będziesz na bieżąco z codziennymi, artystycznymi i podróżniczymi kulisami chytrej sztuki. Rozmawiamy, wspólnie decydujemy o kolejnych projektach i dzielimy się ciekawymi treściami. 

🦊 Dzielenie się jest dobre, dlatego będzie mi super miło, jeśli dasz znać innym o chytrych materiałach. Dla mnie jest to ekstra komplement i kop motywacyjny.
🦊 Wrzucasz coś z chytrymi materiałami na sosziale? Oznacz mnie! Chytre Sztuki doskonale wiedzą, że wpadam, odpowiadam, szeruję i dziękuję ♥
🦊 Pamiętaj, że wszystkie chytre materiały są wyłącznie do użytku niekomercyjnego (własnego).

Planner po włosku 2019 – układ

Agenda mensile – w pdf znajdziecie okładkę oraz 12 kolorowych plannerów. Klasycznie zostawiłam miejsce na notatki oraz powiedzonko przy nazwie miesiąca.

🦊Pobierz:  Agenda mensile🦊

👉 Zobacz także: Zawieszki świąteczne po polsku, włosku, angielsku

planner po włosku 2019

Extra – w pdf znajdziecie dotychczasowy plan tygodnia oraz słowniczek, ale i nowe karty, czyli łącznie 6 dodatków. W il mio vocabolario możecie obrać cel nauki, znajdziecie miejsce na zbieranie słownictwa i materiał do powtórki. 

🦊Pobierz:  Extra🦊

planner po włosku 2019

planner po włosku 2019

planner po włosku 2019

Close