planner po włosku na rok 2018
do druku,  grafika,  plannery,  po włosku,  rozwój

Planner po włosku na rok 2018 – część 1

Były komentarze. Były wiadomości. Były prośby. Sądziliście, że porzuciłam ten projekt. ALE! Nic bardziej mylnego. Szukałam pomysłu, wgryzłam się w temat. Dlatego i Ty poświęć na ten wpis kilka minut, ponieważ planner po włosku na rok 2018 wygląda nieco inaczej, niż w ubiegłym. 

Planner po włosku na rok 2018 styczeń

Planner po włosku na rok 2018

Po pierwsze – statystki. Analiza pobrań plannerów w 2017 jak najbardziej jest motywująca. Ale zdecydowanie bardziej niż liczby interesujecie mnie Wy, chytrzy Czytelnicy, którzy za tymi liczbami stoicie. Najbardziej motywujące są rozmowy z Wami, wiadomości czekające w skrzynkach, komentarze. To dzięki nim dowiaduję się, co Wam się podoba, co chcielibyście zmienić, z czego korzystacie najczęściej i w jaki sposób. I taki był przełom 2017/2018. 

Szkoda że już nie kontynuujesz tego pomysłu… Uwielbiałam Twoje włoskie plannery  Polski planner to nie to samo  ~ Marlena K.

Mam bzika na punkcie włoskich akcentów bo studiuję filologię 🙂 I jak odkryłam te planery i to że można je wydrukować i mieć przy sobie kartkę a nie kolejny zeszyt to oszalałam. Te obrazki na górze i powiedzonka są świetne (…) 😊😊😊 ~ Monika K

planner po włosku na rok 2018 maj

👌Zobacz także: Plany lekcji po polsku, włosku, angielsku

Po drugie – składowe plannera. Po kilku rozmowach i po analizie liczb widzę, że niemal równomiernie korzystaliście ze wszystkich 3 kart: agenda mensile, agenda settimanale, il mio vocabolario. Sądziłam, że ta trzecia – il mio vocabolario – cieszyła się mniejszym powodzeniem, a jednak w skali roku miała raptem 19 pobrań mniej niż tygodniówki. Dlatego wszystkie 3 karty znalazły się we włoskim plannerze 2018. 

Planner po włosku na rok 2018 marzec

Planner po włosku na rok 2018 – zmiany

Włoskie powiedzonka przy nazwie miesiąca jak najbardziej zostają. Natomiast, szukając spójności wizualnej dla plannera, zrezygnowałam z obrazków w prawym górnym rogu. Starałam się, abyście zyskali więcej miejsca na swoje zapiski.

Zmienia się również częstotliwość publikowania. Lubimy snuć dalekosiężne plany, dlatego planner został podzielony na 2 części. Pierwsza, do pobrania w tym wpisie, jest od stycznia do czerwca. Druga część pojawi się w maju i będzie od lipca do grudnia. 

Agenda settimanale oraz il mio vocabolario są dwóch opcjach kolorystycznych. To z jakiej skorzystacie w danym miesiącu zależy od Was 🙂 

Planner po włosku na rok 2018 dodatki zielone

W agenda mensile przy mese wpisujecie nazwę miesiąca np Gennaio, a przy questa settimana dany tydzień np 15-21. Zrobiłam dla Was rubrykę z check-listą. 

W il mio vocabolario możecie obrać sobie cel nauki. Standardowo jest miejsce na słownictwo oraz na rzeczy do powtórzenia

Planner po włosku na rok 2018 dodatki różowe

👌Zobacz także: Powiem Wam szczerze, za co kocham Włochy

Planner po włosku na rok 2018 – druk

👉 Format A4.
👉 Planner znajduje się w dwóch plikach pdf. W Agenda mensile, gennaio-giugno znajdziesz plannery miesięczne, od stycznia do czerwca. W Agenda settimanale + vocabolario znajdziesz plannery tygodniowe oraz słownictwo, w dwóch wersjach kolorystycznych. 

👉 Będzie mi mega miło, jeśli podzielisz się moją pracą z innymi italofilami 😊
👉 Oznaczaj Chytrą Sztukę. Z ogromną radością wpadnę zostawić ♥
👉 Pamiętaj proszę, Chytre materiały są wyłącznie do użytku niekomercyjnego (własnego). 

Planner po włosku na rok 2018 – pliki do pobrania

Pobierz:  Agenda mensile, gennaio-giugno

Pobierz:  Agenda settimanale + vocabolario

Planner po włosku na rok 2018 kwiecień

Planner po włosku na rok 2018 czerwiec

Close