do druku,  plannery,  po włosku

Planner po włosku na wrzesień – do druku

Sama w to nie wierzę, ale planner po włosku wjechał na chytrą tydzień przed rozpoczęciem nowego miesiąca, wow 🙂 Pobierajcie, planujcie, uzupełniajcie miesięczny słownik i ślijcie znanym Wam sympatykom języka włoskiego ♥ 

Sierpień…

… jest jeszcze bardziej szalony niż lipiec. Długi weekend co prawda planowaliśmy na walizkach, ale wstępne plany się posypały. Ostatecznie chwała niezdecydowanym, dzięki którym zmieniliśmy kierunek podróży, odwiedziliśmy nowe rejony i poznaliśmy rewelacyjnych ludzi. Dwa dni na Single Track pod Smrekiem i dwa dni w Svoboda nad Úpou, skąd ruszyliśmy na Śnieżkę i Skalny Stół. Relacja na InstaStories była obszerna, urodzinowe kilometry natrzepane, a szlak zielony spod Jelenki rozkochał mnie w sobie. Gdybyście planowali kiedyś tamte rejony, polecam Wam rozbudowany poradnik Bartka. Jak się po fakcie okazało, szliśmy niemal jego śladem. 

Sierpień/wrzesień

Nie powiem – szarpnęliśmy się. Krzysiek wyjeżdża do Ischgl na taką najlajtowszą formę Trans Alpa. Początkowo wcale nie wybierałam się w tamtym kierunku. Był pomysł kilku dni w Trójmieście albo – jak to najczęściej ma miejsce – jakiegoś spontanu. Ale wiecie co? Otworzyłam mapę i mnie olśniło, że można to połączyć z naszym październikowym planem wyjazdu nad Gardę. W ten sposób szykuje się 17 dni podróży: Ischgl (Austria) – Davos (Szwajcaria), gdzie planujemy zrobić trasę Alps EpicTrail Davos – Riva del Garda (Włochy). Rowerowo, pieszo, ale także z nadzieją na trochę oddechu i słońca oraz zwiedzenie w końcu tej lipcowej, nieudanej Werony. Ach, jak ja kocham Włochy!

Ja wiem, szaleństwo. Mnie się zawsze wypełniała kolejna walizka przed rozpakowaniem poprzedniej, ale ten rok to jest istny maraton.

Planner po włosku – wrzesień

Struktura pozostaje niezmienna: planner miesięczny, tygodniowy oraz strona do monitorowania słownictwa

planner na sierpień

Choć sierpień jeszcze nie dobiegł końca, łódzkie wieczory i poranki są już chłodne. Powietrze powoli zaczyna pachnieć jesienią. Co roku przy takich okolicznościach przyrody nachodzą mnie sezonowe przemyślenia. Coraz trudniej mi zliczyć, co mija. Przyjaźnie. Miłości. Dobre i złe chwile. Obietnice. Widoki za szybą. Szanse, okazje, możliwości. Ten nostalgiczny nastrój odbił się także w plannerze. Il tempo perduto non torna più. 

Planner po włosku – drukowanie
— 

► Włoski planner na wrzesień nadaje się do druku w formacie A4 oraz A5. Można go dowolnie spinać. Swoje plannery zawsze trzymam w skoroszytach.
 Tworzone dla Was materiały są wyłącznie do użytku niekomercyjnego (własnego).
 Jeśli wrzucisz planner po włosku na IG i oznaczysz zdjęcie @chytra.sztuka lub #chytrasztuka, będę mogła Cię odnaleźć i zostawić słowo podziękowania 🙂
► 
Korzystasz z chytrych materiałów? Cho do nas! Dołącz społeczności chytrusków na facebooku – Chytra Sztuka. Dobrze jest wiedzieć, że jesteś! A ja jestem otwarta na Ciebie, Twoje pomysły i inspiracje. Chytra Sztuka to miejsce, które tworzymy razem. 

planner po włosku

Pobierz:  Settembre, agenda mensile

Pobierz:  Settembre, agenda settimanale

Pobierz:  Settembre, il mio vocabolario

planner po włosku wrzesień

 

Close