planner po wlosku na marzec
do druku,  plannery,  po włosku

Planner po włosku na marzec

Drugi wpis z serii otaczam się włoskimi akcentami. Zgodnie z obietnicą na tydzień przed końcem miesiąca czeka na Was marcowy planner. Spojrzałam na ilość pobrań wersji lutowej i przyznam, że nie spodziewałam się aż tylu italofilów na chytrej. To jest takie sympatyczne uczucie! Wspaniałe wręcz!

 

Wiosno chodź już

U mnie symbolem rozpoczynającej się wiosny są… trampki. Niestety jeszcze za wcześnie na rzucenie w kąt zimowych buciorów. A ja już tak czekam na zieleniącą się przyrodę i błękitne niebo. I słońce. Dużo słońca. Aż się rozmarzyłam. Na szczęście…

… za 67 dni czeka nas tygodniowy pobyt w Finale Ligure ♥ Wybraliśmy ten rejon ze względu na połączenie gór i morza. Finale Ligure to istny raj dla fanów mtb trails, dlatego rozpoczęliśmy mini przygotowania pod ten wyjazd (czyt. treningi i dieta). I jak zwykle czas do podróży dłuży się w nieskończoność, tak teraz dni mijają mi po prostu w zawrotnym tempie. Gubię godziny, czasem wręcz całe doby. To na pewno dlatego, że na schudnięcie zawsze jest nieodpowiednia pora i za mało czasu! 😉 PS Ktoś z Was Chytruski był w tych stronach i może podzielić się ciekawostkami, miejscami wartymi odwiedzenia oraz restauracjami, w których zjemy ze smakiem? 

Nie pozostaję dłużna! Zawsze chętnie podzielę się z Wami subiektywną wiedzą z naszych wypadów we włoskie strony.

 

Planner – drukowanie

► Planner nadaje się do druku w formacie A4 oraz A5. Można go dowolnie spinać. Osobiście swoje plannery zawsze trzymam w skoroszytach (zdjęcia poniżej).
 Tworzone dla Was materiały są wyłącznie do użytku niekomercyjnego (własnego).
 Jeśli wrzucisz planner na IG i oznaczysz zdjęcie @chytra.sztuka lub #chytrasztuka, będę mogła Cię odnaleźć i zostawić słowo podziękowania 🙂
 
Korzystasz z chytrych materiałów? Cho do nas! Dołącz społeczności lisków na facebooku – Chytra Sztuka. Dobrze jest wiedzieć, że jesteś! A ja jestem otwarta na Ciebie, Twoje pomysły i inspiracje. Chytra Sztuka to miejsce, które tworzymy razem. 

 

Planner – struktura

Podobnie jak w lutym, planner zawiera: organizer miesięczny i tygodniowy, w tym miejsce na wpisanie aktywności codziennych i niecodziennych oraz miejsce na notatki. Po rozmowie z Panią Kasią z mojej szkoły języka włoskiego postanowiłam dodać jeszcze jedną stronę, il mio vocabolario. Tutaj możecie wpisać jakie nowe słowa, zwroty poznaliście w danym tygodniu oraz co chcielibyście jeszcze powtórzyć. We wpisie ⇒ Włoski planner na luty znajdziecie okładkę do plannera oraz kalendarz roczny.

Jeśli znajdziecie jakieś błędy lub zechcecie, aby w przyszłych miesiącach znalazły się dodatkowe miejsca na dodatkowe rzeczy, dajcie znać 🙂 Planner ukazuje się na tydzień przed końcem miesiąca. 


Pobierz: ☀  Marzo, agenda mensile

planner po włosku na miesiąc


Pobierz: ☀  Marzo, agenda settimanale

planner na marzec tygodniowy


Pobierz: ☀  Marzo, il mio vocabolario

planner na marzec słownik

Close