plany lekcji po polsku, włosku, angielsku
do druku,  dom i szkoła

Plany lekcji po polsku, włosku, angielsku

Doskonale pamiętam te pierwsze dni szkoły, kiedy sporo rzeczy było zmiennych – w tym pogoda i plan lekcji. Jeśli natomiast Wasze szkolne harmonogramy już się unormowały, chytre materiały polecają się do pobrania 😊 Trzy grafiki zostały wybrane przez Was na Chytrej Sztuce. Dodałam wakacyjne flamingi i w ten sposób powstały plany lekcji po polsku, włosku, angielsku. Język włoski rzadko pojawia się wśród szkolnych przedmiotów, ale • czasem wstępuje w te szeregi (jestem tego dobrym przykładem) • dni tygodnia to dobry start dla każdego • jest to ukłon w stronę włoskich chytrusków, w tym tych świeżutkich, które ostatnio tłumie na Chytrą Sztukę przybyły; dziękuję 😉

Plany lekcji po polsku, włosku, angielsku

⇒ Druk A4 ✔
⇒ Korzystasz z planów lekcji? Podziel się nimi z innymi ♥ 
⇒ A może plany lekcji wpadły na Twoje sosziale? Oznacz Chytrą Sztukę, na pewnowpadnę z pozdrowieniami 😍
⇒ Pamiętaj, Chytre materiały są wyłącznie do użytku niekomercyjnego (własnego).

Nowe początki

Od nowego roku… Od poniedziałku… Od nowego miesiąca… W nowych początkach, w pierwszych dniach tygodnia i miesiąca zwykle pokładamy spore nadzieje. Są one jak czyste karty, które można bezbłędnie zapełnić. A przynajmniej tak nam się wydaje.

Nowy rok szkolny, nowe przybory, zeszyty, podręczniki, cele, wyzwania, czasem przedmioty, otoczenie i znajomi. Za pewien czas – cokolwiek sobie obiecywaliśmy – z zeszytów i tak powyrywamy kartki na liściki do koleżanki z innej ławki, książkom w plecaku pozaginają się rogi, a do Librusa wpadnie jakaś mierna, czy uwaga.

Nowe początki rzadko bywają bezbłędne. O ile wiadomo, jak wystrzegać się starych błędów, o tyle zawsze czekają te świeże, nieznajome wyzwania. To nic złego zgapić się i potknąć. Grunt to wstać, otrzepać kolana i iść dalej. Nie będę Wam życzyć piątek w Librusie i wzorowego na świadectwie. Życzę Wam wytrwałości, energii do działania, wiary w siebie i w swoje możliwości. Świadomości, że nie ma ludzi nieomylnych, a z błędów wyciąga się wnioski. Nie czeka się na kolejne nowe. Nie od poniedziałku, nie od stycznia, nie od września. To nie kalendarz ustala, kiedy idzie zmiana, kiedy idzie nowe. Działa się. Od teraz. Trzymam za Was swoje chytruskowe kciuki!

Plany lekcji po polsku, włosku, angielsku – do pobrania

flaming - plany lekcji po polsku, włosku, angielsku

Pobierz:  Flaming - polski Flaming - włoski Flaming - angielski

plany lekcji po polsku, włosku, angielsku

Pobierz:  Kotek - polski Kotek - włoski Kotek - angielski

plany lekcji po polsku, włosku, angielsku - akwarele

Pobierz:  Akwarele - polski Akwarele - włoski Akwarele - angielski

plany lekcji po polsku, włosku, angielsku - lis

Pobierz:  Lis - polski Lis - włoski Lis - angielski

Bonus

Bo ja idę w te pastele, akwarele i flamingi, lis od biedy się nada, więc uchylam chłopcom nieba. Smok zentangle – prosty, bez chlapnięcia farbą, bez pastelowego uroku 😊 Gdybyście na świetlicowe popołudnia, czy jesienne weekendy szukali zentangle, ale! kolorowanek, to polecają się do drukowania lisy, świnki i smoki oraz pieski, kotki, ważki 😍

plan lekcji po polsku, włosku, angielsku

Pobierz:  Smok - polski Smok - włoski Smok - angielski

Close