share week chytra sztuka
blogosfera,  projekty blogerskie

Share Week 2017 – ważne wirtualne spotkania

Blogerzy blogerów, podcasterzy podcasterów, a youtuberzy youtuberów… POLECAJĄ. To niesamowity łańcuszek stworzony przez Andrzeja Tucholskiego, w którym twórcy doceniają twórców, ale i twórcy otwierają się przed Czytelnikami pokazując różne świetne miejsca w sieci. Share Week 2017 to już VI edycja, a w akcji mam zaszczyt uczestniczyć po raz pierwszy.

W życiu liczą się ważne spotkania

Blog to jest jedna z tych rzeczy, na którą nigdy nie miałabym czasu, gdyby nie pewne decyzje. Natomiast Chytra Sztuka nigdy by nie powstała, gdybym nie spotkała lisa. Autentyk. W chwilę po powrocie był już plan, by chytrze mówić i chytrze przemycać dobre rzeczy do Waszych domów.

share week 2017

Duma każe mi wszystko robić samodzielnie, a upór nigdy nie pozwala rezygnować. Zresztą chwilowo (i nareszcie) jestem człowiekiem z czasem, więc zwyczajnie mogę sobie na to pozwolić. W połowie listopada, z dnia na dzień, zabrałam się za swój dom w sieci. Za nauką co? jak? po co? dlaczego? co do czego? gdzie? w czym? oraz szukaniem odpowiedzi na pytanie co dalej? stoją ważne (wirtualne) spotkania. Pragnę dodać, że takich spotkań było więcej, ale nie wszystkie mają swoją kontynuację. Chyba Was to nie zdziwi, że szczególnym upodobaniem darzę blogi dotyczące szeroko pojętego rozwoju, diy, szablonów, grafiki, czy SM. Jest to także takie zestawienie, którego mnie brakowało w listopadzie: pełne ciekawej, istotnej treści, która pomaga się rozwijać. 

👌 Zobacz także: #KlasykaDlaSmyka

Share Week 2017 – spotkanie z Weroniką z Mavelo

Blog Weroniki znałam znacznie, znacznie wcześniej. Uwielbiam jej delikatne, urocze projekty, często okraszone nutką poczucia humoru, który bardzo do mnie przemawia. Jeśli nie widzieliście Tabletek na focha i smutki, to radzę Wam szybko lecieć na Mavelo. Uśmiech jest zdecydowanie tańszy niż wizyta w aptece 😉 Na gwiazdkę idealnie sprawdziły się Papierowe domki, które wypełniłam domowo wypiekanymi piernikami, a lisia tapeta od dawien dawna króluje na laptopie 🙂 Poza tym, że jest pięknie i praktycznie, Mavelo odegrało również ogromną rolę w budowaniu mojego bloga. Autorka tworzy świetne zestawienia bezpłatnych motywów na WordPressa oraz listy ciekawych fontów (z opisem, zdjęciami oraz odnośnikami). Jest to niesamowita pomoc, zwłaszcza dla początkującego.

Share Week 2017 – spotkanie z Dagmarą z Socjopatka 

Pierwszy raz miał miejsce, kiedy Dagę przez całą noc gonił mutant pająk, którego znalazła w ryżu. I już zostałam. Jeśli łączą Cię z kimś dziwne sny, to macie wiele wspólnego. Czas pokazał, że się nie myliłam: Łodzianka, introwertyczka i – podobnie jak Socjopatka – również zabiłam człowieka. Dagmara obserwuje, opowiada, tłumaczy, zaciekawia oraz pomaga odkryć siebie i zaplanować karierę. Prowadzi dwa blogi, czy to nie szaleństwo? Współautorka projektu #KlasykaDlaSmyka. Jest to zdecydowanie najnowsza pozycja w moim Share Week i jestem na etapie całodobowej fascynacji odkrywanymi tu treściami.

Share Week 2017 – spotkanie z Magdą z Lekka Zmiana Mamy 

Magda zaprasza na wirtualną kawę, gdzie dowiesz się jak KROK PO KROKU stawiać kroki w social mediach. Jest to miejsce, od którego bije tak ciepła atmosfera, że wręcz chcesz się tu rozgościć. Masz wrażenie, że zapadasz się w wygodnym miękkim fotelu, a Magda opowiada Ci o SM, marketingu czy relacjach z klientem lekko i przystępnie. Serdeczna, życzliwa, otwarta osoba tworząca profesjonalne, ale równocześnie przytulne miejsce w sieci. Brzmi jak marzenie? A to Lekka Zmiana Mamy.

Równie ważne spotkania!

spotkanie z Aliną z Design Your Life

Podobnie jak Mavelo i to miejsce w sieci czytałam na długo przed tym, zanim powstała Chytra Sztuka. Organizacja czasu z Design Your Life to czysta przyjemność. Plannery, porady, wyznaczanie celów. Praktycznie! Ale przede wszystkim: prawdziwie. Zawsze, gdy czytam słowa Aliny (czy będzie to organizacja budżetu, przestrzeni, życia, czy pomysł diy) lub przeglądam jej InstaStories czuję, że jest to wiarygodne. Jest to takie miejsce w sieci, gdzie jest pięknie i autentycznie. Sprawdźcie wpis o pozwalaniu sobie na zmianę zdania – dziewczyna z krwi i kości, jak Ty czy ja. I jest to świetne!

spotkanie z Pauliną z One Little Smile

Przepiękne grafiki, pomysły diy, zestawienia ciekawych stron, gadżetów, aplikacji. Porady z zakresu blogowania, tworzenia… One Little Smile to morze inspiracji!

A jakie są Wasze ulubione miejsca w sieci, Chytruski?  

Close