szablony Halloween
do druku,  dom i szkoła,  kolorowanki,  okoliczności,  Uncategorized

Szablony Halloween: karty pracy oraz kolorowanka

Szablony Halloween: kolorowanka, szablon z cieniami oraz karty pracy z dodawaniem i odejmowaniem w zakresie 10. A w tym wpisie ⇒ znajdziesz trzy dodatkowe kolorowanki na Halloween.

 

Szablony Halloween

♥ Dołącz do @chytra.sztuka na Instagramie. Dzięki regularnym stories będziesz na bieżąco z codziennymi, artystycznymi i podróżniczymi kulisami chytrej sztuki. Rozmawiamy, wspólnie decydujemy o kolejnych projektach i dzielimy się ciekawymi treściami. 

♠ Dzielenie się jest dobre, dlatego będzie mi super miło, jeśli dasz znać innym o chytrych materiałach. Dla mnie jest to ekstra komplement i kop motywacyjny.

♦ Wrzucasz coś z chytrymi materiałami na sosziale? Oznacz mnie! Chytre Sztuki doskonale wiedzą, że wpadam, odpowiadam, szeruję i dziękuję ♥ Z ogromną wdzięcznością przyjmuję także wszelakie zdjęcia z Waszymi pracami, zagospodarowanymi plannerami, czy informacje, że coś mojego się u Was sprawdza.

♣ Pamiętaj, że wszystkie chytre materiały są wyłącznie do użytku niekomercyjnego (własnego).

 

Szablony Halloween #1

Pobierz: Szablon cienie

Który cień nie pasuje?

pomoce dydaktyczne

⇒ Zobacz także: Jesienne karty pracy

Szablony Halloween #2

Pobierz: Kolorowanka Halloween

Polecam wydrukowanie kolorowanki na grubszym papierze. Lepiej znosi kolorowanie markerami, ale również fajnie sprawdza się do kredek akwarelowych. Wystarczy mały, cienki pędzelek i minimalna ilość wody, aby kredka akwarelowa lekko się rozmyła. Efekt jest ciekawy!

szablony Halloween

Szablony Halloween #3 i #4

Pobierz: Karta odejmowanie | Karta dodawanie

Na karty pracy składają się 4 tabliczki z dodawaniem oraz 4 tabliczki z odejmowaniemKażdą tabliczkę należy rozciąć na dwie części – część z zdaniem oraz część z rozwiązaniem, a następnie z uzyskanych części zrobić rozsypankę.

♠ Tak przygotowane materiały można pochować do kopert/koszulek krystalicznych na dokumenty i rozdać dzieciom.

♥ Polecam również drukowanie na grubszym, kolorowym papierze lub zalaminowanie szablonów, aby wystarczyły na wiele razy. 

szablony Halloween

szablony na Halloween

Close