walentynkowe szablony chytra sztuka
do druku,  dom i szkoła,  kolorowanki,  okoliczności

Walentynkowe szablony – Bingo!, gra memory, zakładki.

Co prawda tytuł brzmi szumnie, Walentynkowe szablony, ale! Uważam, że materiały wyszły dość nienachalne, dlatego spokojnie możecie zapisać je sobie na komputerze pod tytułem Na różne okazje  😉  Co prawda wyjątkowo nie przygotowałam tematycznej kolorowanki, ale zdecydowanie możecie skorzystać z kolorowanek, które znajdują się we wpisie na Dzień Mamy  😉

Walentynkowe szablony – słowem wstępu

♥ Dołącz do @chytra.sztuka na Instagramie. Dzięki regularnym stories będziesz na bieżąco z codziennymi, artystycznymi i podróżniczymi kulisami chytrej sztuki. Rozmawiamy, wspólnie decydujemy o kolejnych projektach i dzielimy się ciekawymi treściami. 

🦊 Dzielenie się jest dobre, dlatego będzie mi super miło, jeśli dasz znać innym o chytrych materiałach. Dla mnie jest to ekstra komplement i kop motywacyjny.
🦊 Wrzucasz coś z chytrymi materiałami na sosziale? Oznacz mnie! Chytre Sztuki doskonale wiedzą, że wpadam, odpowiadam, szeruję i dziękuję ♥ Z ogromną wdzięcznością przymuję także wszelakie zdjęcia z Waszymi pracami, zagospodarowanymi plannerami, czy informacje, że coś mojego się u Was sprawdza.
🦊 Pamiętaj, że wszystkie chytre materiały są wyłącznie do użytku niekomercyjnego (własnego).

Walentynkowe szablony – Bingo! oraz gra memory

Pobierz plik pdf:  Walentynkowe szablony

walentynkowe szablony chytra sztuka

W pliku znajdziecie:

Kartę z 16 obrazkami do wycięcia (pokazana wyżej). Z tej karty możecie stworzyć także grę memory. Wystarczy wydrukować tę kartę podwójnie, by każdy obrazek miał swoją parę. Polecam grubszy papier/ kolorowy papier/ zalaminować.

Cztery karty z czterema różnymi planszami (pokazane niżej). W celu zaoszczędzenia papieru na jednej kartce A4 znajdują się dwie takie same plansze. Wystarczy rozciąć kartkę na pół. Plansze różnią się między sobą rozmieszczeniem obrazków, żeby ustrzelenie Bingo! nie było takie proste.

Wskazówka: Dzieci grają w czteroosobowych grupach, dzięki temu każde dziecko ma inną planszę. Po środku leży 16 rozsypanych karteczek obrazkami do dołu. Jedna osoba odkrywa jedną kartkę i wszyscy gracze na swoich planszach zakrywają/zakreślają wylosowany obrazek. Odkrytą kartkę odkładają na bok i grają do momentu, aż ktoś ustrzeli Bingo!, czyli zakryje/skreśli cztery obrazki w którymś rzędzie (także po skosie).

walentynkowe szablony chytra sztuka

Walentynkowe szablony – zakładki do pokolorowania

Pobierz: zakładki do pokolorowania

Kwieciste szablony, które spokojnie możecie wykorzystać także w ramach wiosennych tematów, czy innych kalendarzowych okazji. Polecam drukować na grubszym papierze/ zalaminować gotową zakładkę. 

walentynkowe szablony chytra sztuka

 

Close