wielkanocne diy z dziećmi chytra sztuka
DIY

Wielkanocne diy z dziećmi

Grudniowe tablice z inspiracjami szczególnie Wam się spodobały. Dobre należy powtarzać, dlatego po raz drugi przejrzałam Pinterest, tym razem kolekcjonując dla Was wielkanocne pomysły. Znajdziecie tu wiele projektów, które można dowolnie łączyć z innymi, tworząc wyjątkowe warsztaty.

Wielkanocne diy z dziećmi – Pinterest

Zamiast tworzyć wielkanocne diy z dziećmi – krok po kroku zrobiłam dla Was przegląd Pinteresta, który – mam nadzieję – pomoże Wam w szybki i elastyczny sposób zorganizować ciekawe zajęcia.

Pomysły podzieliłam na trzy kategorie: interesting ideas, easter egg i easter cards. Wszystkie trzy sekcje przypięłam do tablicy easter kids diy. Także kto ma konto – może zacząć obserować chytry Pinterest, kto nie ma – zakłada i może obserwować.

Ogromnym plusem takiego wpisu jest to, że on ciągle będzie się zmieniał. Kiedy wpadniecie tu za tydzień, dwa, czy za rok pod linkami danych kategorii tablice z inspiracjami będą już poszerzone o kolejne, nowe pomysły.

Wielkanocne diy z dziećmi – interesting ideas

W tej sekcji zbieram dla Was projekty wyklejane (np. ziarnami, bibułą, guzikami, taśmami), tworzone np. z papieru, patyczków, filcu, spinaczy, butelek, opakowaniach po jajkach, wacików, talerzy i rolek papierowych, z wykorzystaniem np. farb, stemplowania, klejenia, wiązań, dziurkowań. 

Kliknij, aby zobaczyć tablicę ⇒ INTERESTING IDEAS

wielkanocne diy z dziećmi chytra sztuka
źródło: pl.pinterest.com

🐥 Zobacz także: Wielkanocne kolorowanki

Wielkanocne diy z dziećmi – easter egg

Inspiracje na pisanki oraz prace w kształcie jajek: wyklejane, malowane, barwione (także naturalnie), zabawne, minimalistyczne, styropianowe, wydmuszki, z masy solnej oraz dodatki np. koszyczki na jajka. 

Kliknij, aby zobaczyć tablicę ⇒ EASTER EGG

wielkanocne diy z dziećmi chytra sztuka
źródło: pl.pinterest.com

Wielkanocne diy z dziećmi – easter cards

No i standardowo pomysły na kartki. Na tej tablicy znajdziecie pomysły na wycinanie, wyklejanie, rolowanie, stemplowanie oraz prace z różnymi materiałami np. papier, farby, włóczki, taśmy. 

Kliknij, aby zobaczyć tablicę ⇒ EASTER CARDS 

wielkanocne diy z dziećmi chytra sztuka
źródło: pl.pinterest.com

🐥 Zobacz także: Jaja wielkanocne – twórz kartki wielkanocne i e-kartki

Wielkanocne diy z dziećmi – Wasze pomysły

A może:
• Macie swoje ulubione piny? Możecie mi podsyłać, a chętnie podepnę je pod jedną z wyżej wymienionych kategorii, tym samym poszerzając tablice o Wasze inspiracje;
• Tworzycie własne wielkanocne diy? Podeślijcie zdjecia, wrzucę na story. Zainspirujcie innych!
• Stworzyliście pracę pod wpływem chytrych pinów? Też czekam na zdjęcia 

 
Close