wielkanocne kolorowanki z jajem
do druku,  dom i szkoła,  kolorowanki

Wielkanocne kolorowanki + kwietniowe inspiracje

Ostatnio na maksa wkręciłam się w motywy florystyczne i botaniczne, nie tylko w wydaniach akwarelowych, a totalnie przeróżnych. Jestem zakochana, zachwycona, zainspirowana i na wszelkich możliwych pulpitach, czy plakatach po prostu króluje ten wątek. Nie mogło być inaczej, Wielkanocne kolorowanki (podobnie jak wiosenne i kocie) również delikatnie poleciały w tymże kierunku. Za nim jednak o kolorowankach, poniżej polecam Wam 3 niezwykle magiczne miejsca. 

Kwietniowe inspiracje

Na Lauren Conrad znajdziecie świetne, często pastelowe tapety na komputer i telefon. Natomiast w temacie robienia sobie jaj można podejrzeć jak ⇒ ciekawie ozdobić Wielkanocne ciasteczka ⇒ wykonać pisankę wykorzystując motyw florystyczny i nie tylko ⇒ wykonać mini bukiet z wykorzystaniem wydmuszki.

Na Think.Make.Share również znajdziecie cudowne, kwieciste tapety. Nie brakuje tu także pomysłów na udekorowanie jaj.

Ostatnia inspiracja jest żywą kopalnią przepięknych tapet. Ilustracje DesignLoveFest odkryłam w jednym z marcowych postów Think.Make.Share. Jeśli podobnie jak ja macie kręćka na punkcie pięknych tapet, w tym florystyczno-botanicznych, OSTRZEGAM! Na tym blogu wzmocnicie to uzależnienie. Dla przykładu modne ostatnimi czasy sukulenciki, natomiast więcej znajdziecie w panelu po lewej stronie CATEGORIES ⇒ DOWNLOADS.

Wielkanocne kolorowanki – drukowanie

► Wielkanocne kolorowanki z jajem nadają się do druku w formacie A4 oraz A5.
► Tworzone dla Was materiały są wyłącznie do użytku niekomercyjnego (własnego).
► Kolorowanki wpadły na Twoje sosziale? Oznacz Chytrą Sztukę, a wpadnę z pozdrowieniami 😍

Wielkanocne kolorowanki – do pobrania

Przypominam Wam Chytruski – nie bądźcie TAKIE Chytruski 😉 Wasze pociechy, w domu lub w szkole, nadały barwne życie pobranym kolorowankom? Koniecznie dajcie znać! Wybierzcie dowolny kanał komunikacji (wyślijcie zdjęcie, udostępnijcie w komentarzu, czy oznaczcie na IG @chytra.sztuka, #chytrasztuka) i dajcie się poznać. Bardzo miło będzie mi zobaczyć Waszą wersję danego szablonu. 


Pobierz:  Florystyczne inspiracje

kolorowanka-pisanka


Pobierz:  wPISANKA

wielkanoc-kolorowanka


Pobierz:  Pisanki - ramka

wielkanoc do druku


Pobierz:  Pisanki - napis

wielkanocna-kolorowanka


Pobierz:  Florystyczne inspiracje 2

pisanka-kolorowanka


Pobierz Pisanki

pisanki-kolorowanka

Close