wiosenne kolorowanki chytra sztuka
do druku,  dom i szkoła,  kolorowanki,  okoliczności

Wiosenne kolorowanki – kwiaty w dwóch odsłonach

Cześć i czołem, przybywają wiosenne kolorowanki! O moją pracę kwiatowy rożek dość często spływało zapytanie, czy jest do pobrania w formie kolorowanki. Pomyślałam, że wiosenne klimaty to dobry moment, aby ten rysunek przerobić na szablon. Także oficjalnie – oto jest!

♠ zobacz także: Wyzwanie twórcze

PS W ramach Chytrej Zabawy. Cykl na kwarantannie poruszyłam temat innego spojrzenia na kolorowanki. W poniższym wpisie na fb znajdziecie kilka propozycji i inspiracji.

W tym poście znajdziecie także kilka słów o tym, że kolorowanka to nic innego, jak narzędzie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marta Pacholczyk 📌 Łódź (@chytra.sztuka)

A to jest jeden z wielu przykładów, do czego ja wykorzystuję chytre szablony.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

[🇬🇧/🇵🇱] For this simple photo manipulation I needed: 10 min, phone, my drawing, white piece of paper, Snapseed and Picnic applications. #instawtorek u @kobiecafotoszkola ➡ temat: DŁONIE Jeśli sądzicie, że do takiego śmiesznego efektu potrzebna jest Wam tajemna wiedza, to zostawię tu od razu krótką odpowiedź: nie. Wystarczyły: dłonie (dosłownie i w przenośni) oraz wyobraźnia. Wszystko powstało w 10 min, od początku do końca mobilnie. Z pomocą narzeczonego, który pstryknął fotkę, bo do samodzielnego kadru musiałabym mieć już lewą rękę na wysięgniku 😂 W każdym razie biała kartka, przez którą przebiłam się dłonią, na tle białej ściany, a w dłoni najlepsze lody na całym świecie, bo mojego autorstwa 😊 🦊 Cyk, zdjęcie telefonem. W Snapseed rozjaśnianie tła, kadr do kwadratu, wyostrzanie punktowe. W aplikacji Picnic, dzięki temu że całe tło było białe, dodałam wybrane niebo. Koniec 😊 Tak to jest. Jeśli znasz możliwości aplikacji, to w 10 min możesz wyczarować to, co w głowie Ci siedzi. Często się okazuje, że dłużej myślę, niż robię 😊 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #kobiecafotoszkoła #chytrasztuka #dziewczynykfs #imagery #wtorek #thecreativers #polishartist #zendoodle #rysunek #doodler #visualstorytelling #edit_grams #zentangles #październik #kolorowanka #artofphotography #createscenery #bukiet #creativemind #seekinspirecreate #flowerpainting #visualstoryteller #coloringpage #botanicalpainting #inspiracja #kwiatysapiekne #madetocreate

Post udostępniony przez Marta Pacholczyk 📌 Łódź (@chytra.sztuka)

Jak widać, nie tylko do mnie przemawia motyw kwiatów w wafelku – moją pracę udostępniło m.in. STABILO ♥ Czekam na Wasze propozycje podania 😉 

Przy tworzeniu szablonu z napisem wiosna do tego wpisu także inspirowałam się swoim wcześniejszym rysunkiem 😉 

 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marta Pacholczyk 📌 Łódź (@chytra.sztuka)

Wiosenne kolorowanki

♥ Dołącz do @chytra.sztuka na Instagramie. Dzięki regularnym stories będziesz na bieżąco z codziennymi, artystycznymi i podróżniczymi kulisami chytrej sztuki. Rozmawiamy, wspólnie decydujemy o kolejnych projektach i dzielimy się ciekawymi treściami. 

♣ Dzielenie się jest dobre, dlatego będzie mi super miło, jeśli dasz znać innym o chytrych materiałach. Dla mnie jest to ekstra komplement i kop motywacyjny.
♠ Wrzucasz coś z chytrymi materiałami na sosziale? Oznacz mnie! Chytre Sztuki doskonale wiedzą, że wpadam, odpowiadam, szeruję i dziękuję ♥ Z ogromną wdzięcznością przymuję także wszelakie zdjęcia z Waszymi pracami, zagospodarowanymi plannerami, czy informacje, że coś mojego się u Was sprawdza.
♦ Pamiętaj, że wszystkie chytre materiały są wyłącznie do użytku niekomercyjnego (własnego).

♦ zobacz także: Rozpocznij przygodę z mapą myśli. Metody i techniki aktywizujące.

Wiosenne kolorowanki – pliki do pobrania

⇒ pobierz: Kwiaty w rożku

⇒ pobierz: Napis WIOSNA 

Close