wiosenne kolorowanki
do druku,  dom i szkoła,  kolorowanki

Kolorowanki wiosenne – chodź, pomaluj mój świat!

Wiosna na lewo, wiosna na prawo, wiosna w bukietach, które przynosimy do domu, wiosna w myślach i planach, statusach, wpisach, zdjęciach i coraz bardziej w naszych outfitach. Wiosno, więcej zaproszeń już nie będzie. Po prostu chodź. A Was zapraszam po wiosenne kolorowanki ☺

wiosna-chytra-sztuka

👉 Zobacz także: Nauczycielskie Bingo – gra do druku

Kolorowanki na wiosnę

Już w przyszłym tygodniu przyjdzie do nas kalendarzowa Wiosna (oj, po tym dniu nie będziesz się już mogła wycofać, Moja Droga!). Z myślą o najmłodszych, żeby radośnie i barwnie przywitać tę długo wyczekiwaną porę roku, przygotowałam kolorowanki.

Wiosenne kolorowanki

⇒ Kolorowanki nadają się do druku w formacie A4 oraz A5.
⇒ Korzystasz z kolorowanek? Podziel się nimi z innymi ♥ 
⇒ Wpadły na Twoje sosziale? Oznacz Chytrą Sztukę, a wpadnę z pozdrowieniami 😍
⇒ Pamiętaj, Chytre materiały są wyłącznie do użytku niekomercyjnego (własnego).

Pani Wiosna

Pamiętam takie kolorowanki z dzieciństwa, gdzie Pani Wiosna była dostojną kobietą, w pięknej, długiej, kwiecistej sukni. Księżniczka przybywająca wyrwać przyrodę ze szponów Królowej Śniegu. Mnie Wiosna na myśl przywodzi lekkość, świeżość, piegi wychodzące pod wpływem słońca, okulary przeciwsłoneczne i włosy nieelektryzujące się od zimowej czapki. I roślinki, bezsprzecznie.

kolorowanki pani wiosna

Pobierz:  Pani Wiosna


Weki na niepogodę

Wiosna kobietą jest, więc i z pogodą bywa różnie. Nie bez powodu w marcu jak w garncu, na Św. Franciszka nieraz dobrze grzmi i błyska, czy słońce mocno przypieka, burza niedaleka. Na niepogodę taki oto wek można sobie zmalować.

kolorowanki wiosenne do druku

Pobierz: Weki na niepogodę


Komitet powitalny

Ostatni, ale nie mniej ważny – komitet powitalny. Cześć, Wiosno! Taki mały skromny transparent przygotowaliśmy dla Ciebie 🙂 

kolorowanki wiosna do druku

Pobierz: Komitet powitalny

Close