włoski planner na sierpień
do druku,  plannery,  po włosku

Włoski planner na sierpień – do druku

Po miesiącu udało mi się znaleźć drogę do domu. Oto jestem. Ja i moje zaległości: oczekujące wiadomości, Wasze komentarze, projekty, rysunki. Czas zapełnić tę pustkę, więc jest i włoski planner na sierpień. 

Bardzo przyjemnie podróżowało mi się z Wami dzięki instagramowej komunikacji. I tej publicznej i tej prywatnej. Czasem InstaStories płonęło 🔥📸 Ale! Relacja lipcowo-włoska znajdzie się w najbliższym wpisie dotyczącym Travel Journala 🙃 Na IG STABILO możecie podglądać zajawki mojej wersji bujo. Znajdziecie tutaj też masę cudownych prac od #artystastabilo. Jestem zakochana w morskich stworzonkach ad95am oraz mandalach i oryginalnych uśmiechach od bulkarysuje ♥ Sami sprawdźcie!

 

W lipcu…

… jak w garncu, ot co. Bigos z rzeczy dobrych i mniej dobrych. Zostawię to drugie i skupię się na:

Wdzięczności za każdy nowy dzień, przemoknięcie do suchej nitki i piekące słońce, piasek pod stopami, oglądanie porannej rosy, szczerość, możliwości, szanse i nieżyczliwych ludzi, dzięki którym bardziej doceniam życzliwych.

Pracy nad ogarnięciem zaległości, a wygląda mi to na studnię bez dna. Na szczęście te zaległości to ciekawe i wartościowe rzeczy, więc… Sama przyjemność! Tylko czas czas czas. ⏱

Czytaniu – a właściwie kończeniu – Amerykańskich Bogów. Rewelacyjna książka, która stawia nas wobec trudnych pytań, kwestii, poglądów, historii. Obraz życia bez podziału na białe i czarne. 

Oglądaniu zdjęć z wakacji do gorącego, toskańskiego wpisu! 🌞

Słuchaniu utworów odkrytych dzięki włoskiej stacji radiowej R101Vulcano na zmianę z Volare ♥

planner flatlay

Włoski planner na sierpień

Struktura pozostaje niezmienna: planner miesięczny, tygodniowy oraz strona do monitorowania słownictwa

Plannerem rządzą flaming, pastelowy różowy i słodkie leniuchowanie. Żywię bowiem nadzieję, że dokładnie pod takim hasłem upłynie Wam sierpień. Swoją drogą, macie u siebie jakąś namiastkę modnego w tym sezonie flaminga? Ten ptak zdecydowanie króluje na instagramowych kadrach. 

włoski planner na sierpień

Włoski planner na sierpień – drukowanie
— 

► Włoski planner na sierpień nadaje się do druku w formacie A4 oraz A5. Można go dowolnie spinać. Swoje plannery zawsze trzymam w skoroszytach.
 Tworzone dla Was materiały są wyłącznie do użytku niekomercyjnego (własnego).
 Jeśli wrzucisz planner na IG i oznaczysz zdjęcie @chytra.sztuka lub #chytrasztuka, będę mogła Cię odnaleźć i zostawić słowo podziękowania 🙂
► 
Korzystasz z chytrych materiałów? Cho do nas! Dołącz społeczności lisków na facebooku – Chytra Sztuka. Dobrze jest wiedzieć, że jesteś! A ja jestem otwarta na Ciebie, Twoje pomysły i inspiracje. Chytra Sztuka to miejsce, które tworzymy razem. 


Pobierz:  Agosto, agenda mensile

Pobierz:  Agosto, agenda settimanale

Pobierz:  Agosto, il mio vocabolario

włoski planner na sierpień

Close