Współpraca

Dlaczego warto

ze mną współpracować?

TWORZĘ ROZWIĄZANIA

Moją supermocą jest patrzenie na wyzwania z różnych perspektyw. Nie tylko tworzę rozwiązania, ale i uczę, inspiruję do tworzenia własnych, będących adekwatną odpowiedzią na indywidualne potrzeby i zasoby.

POKAZUJĘ DLACZEGO I JAK

Jeśli myślę co od razu zastanawiam się dlaczego i jak? Sięgam do sedna, chcę rozumieć dlaczego warto coś zmienić/zrobić/pokazać, w czymś działać. Następnie zastanawiam się jak to zmienić/zrobić/pokazać. Stawiam na jakościowy proces. Wedle zasady nie mów, pokaż dzielę się z innymi swoją drogą, doświadczeniem. Nie nakłaniam, inspiruję własnym dlaczego i jak.

DOCIERAM DO LUDZI

z krwi i kości, realnych czytelników i obserwatorów. Nie stawiam na ilość, a na jakość relacji, rozmów, współprac. Zarówno w świecie online, jak i offline zależy mi, aby docierać do osób, które wierzą w to samo, w co wierzę ja.

Jak można

ze mną współpracować?

Wpis z historią

Recenzja produktu, relacja z miejsca, wywiad (jednorazowa kampania), czy seria wpisów z Twoją marką (współpraca długofalowa) - u mnie wszystko tworzy spójną układankę, opowiadanie. Z wartością i odpowiednią dla tematu atmosferą. Raz jest poważnie, raz z poczuciem humoru, ale zawsze autentycznie.

Recenzja, testowanie

Bliskie mi są tematy pedagogiczne, podróżnicze (zwłaszcza polskie i włoskie), kreatywne (m.in. plastyka, fotografia, grafika), związane z samorozwojem, dobrym składem, naturą, less waste, jogą, bieganiem, wędrówkami. Także chętnie podejmę się współpracy w tych obszarach. Do każdej propozycji podchodzę indywidualnie. Wybieram te, które są transparentne w przekazie.

Instagram

Post na chytrym profilu, set stories. Nie jestem słupem reklamowym, także na pewno zarówno ja, jak i moi Czytelnicy poświęcimy Ci swoją uwagę. Kombinowanie z formą, słowem i obrazem to dla mnie ogromna frajda.

Blog

Wpis opatrzony autorskimi zdjęciami. Na bloga wpadają konkretne, wyselekcjonowane tematy. Nie zawsze znajdzie się tu miejsce na tematy, które pojawiają się na Instagramie. Aczkolwiek! Mam supermoc takiego łączenia pomysłów, aby było prawdziwie, logicznie i adekwatne do mojej i Twojej działalności.

Specjalnie dla Ciebie

Ilustracja, grafika, rysunek, zdjęcie, stories, tekst dla Ciebie. Na Twoje potrzeby, social media, Twoją stroną. Napisz czego potrzebujesz, co Ci chodzi po głowie, a ja wyślę Ci chytre pomysły z poglądowym stylem z portfolio.

Warsztaty, prelekcje

Jeśli masz za sobą zakładkę O mnie to wiesz, że z wykształcenia jestem pedagogiem edukacji przez sztukę. Szkoliłam się także z kompetencji psychologicznych w pracy pedagoga sztuki, podstaw integracji sensorycznej, Ruchu Rozwijającego bazującego na metodzie Weroniki Sherborne, jestem również certyfikowanym Trenerem Odysei Umysłu. Podyplomowo skończyłam niedawno Grafikę i Techniki Multimedialne na PŁ. Obok przygotowania teoretycznego w parze idą lata praktyki na zajęciach, warsztatach, przy różnych projektach i programach. Uwielbiam dzielić się wiedzą i pasją do tworzenia z ludźmi w każdym wieku. Nie brakuje mi pomysłów na formę zajęć i energii do działania.

Co chytra społeczność

mówi o Chytrej Sztuce?

Mam wrażenie, że wiele nas łączy. Czytam posty Marty i oczami wyobraźni widzę mądrą, dojrzałą dziewczynę. Jej Instagram - zdjęcia, stories - to dla mnie nieustanna inspiracja i motywacja do rozwoju. Bardzo cenię jej dbałość o treści. Doceniam czas, który poświęca na ich przygotowanie, bym ja jako czytelnik, czuła się dopieszczona. Martę cenię za dbanie o estetykę, ciekawy Instagram i dojrzały przekaz.

No ja uwielbiam te wszystkie podróżnicze wpisy, historie i wrzuty na insta. Zwłaszcza instastories! Tam to już w ogóle, gdy robisz relacje, to człowiek się czuje, jakby razem z Tobą te góry zdobywał i błąkał się tymi pięknymi włoskimi uliczkami. Ale to nie wszystko... Uwielbiam też wszystkie Twoje polecajki! To kopalnia świetnych kont na insta! Interesujących, innych, ciekawych! Zawsze sprawdzam, co polecasz i jeszcze na nic kiepskiego nie trafiłam.

Chytra Sztuka kojarzy mi się z pięknymi zdjęciami, przypominajkami, że ważne są uczucia, ludzie i momenty, a nie tylko rzeczy i wygląd. I przede wszystkim Chytra to motywacja. Zarówno do wielkich rzeczy jak i przeżywania każdego dnia według własnego pomysłu.

Pokazując swoją codzienność sprawiasz, że bardziej mi się chce, ale też mniej się sama besztam, jak czegoś nie robię. Uczę się elastyczności dzięki Tobie. Lubię Twoje polecajki.

Masz inne podejście do wielu rzeczy niż ja, dzięki czemu poszerzam horyzonty i się uczę. Uwielbiam Twoje polecenia, bo wiem, że są sprawdzone, przemyślane i najlepsze.

Imponuje mi Twoja konsekwencja i dyscyplina, metody małych kroków. Moje działania bardziej charakteryzują zrywy motywacji i chciałabym osiągnąć takie nawyki, jak Twoje. Oprócz tego lubię tu zaglądać ze względu na pedagogikę, choć dzieci nie mam i przerwałam nauczycielskie studia, to temat jest ciekawy i twoje podejście na 5.

Chytra społeczność

Czytelnicy i obserwatorzy Chytrej Sztuki to głównie kobiety o takich zainteresowaniach, jak: sztuka i rozrywka, fotografia, podróże, lifestyle, rodzina, media, książki. Chytra społeczność ceni mnie za tworzenie rozwiązań, naturalność i szczerość. Piszę i tworzę zgodnie z tym, jak czuję. Stawiam na jakościowy proces. Piszę o własnych punktach widzenia oraz własnej perspektywie. Nie wypowiadam się za innych.

46%

chytrej społeczności to osoby w wieku 25-34 lat, 28% jest w wieku 35-44 lat, a ponad 12% mieści się w przedziale wiekowym 18-24

14 402

ODSŁON NA BLOGU (marzec 2021)

Chytre współprace

to na przykład:

Artysta Stabilo

Świąteczna kolorowanka dla STABILO

Konkurs z Playprint Polska, Mapa Zdrapka

Recenzja kursu dla Madame Polyglot

Plakat Wielkiej Wymiany Książkowej

Współpracuj z Chytrą Sztuką!

 

Jeśli tylko czujesz, że Tobą i mną kierują podobne wartości, nie zwlekaj. Napisz.

wspolpraca(at)sztukachytra.pl

 

Jeśli jednak nadal zastanawiasz się, czy warto ze mną współpracować i co mogę Ci zaoferować, również napisz. Postaram się... stworzyć rozwiązanie 😉 dobre dla Ciebie i dla mnie.

Close