plakaty do druku
do druku,  grafika,  ilustracje

Foxy plakaty – przygarnij chytrą sztukę

Ciao Chytruski! Ostatni poniedziałek kwietnia to zdecydowanie dzień pod tytułem litr kawy. Pogoda po południu w końcu się ustabilizowała i pozwoliła odetchnąć. I zabrać się za pracę. Zgodnie z fejsbukową zapowiedzią foxy wpis, foxy plakaty i jeden foxy hipster, który wypatrzył wiosnę na horyzoncie.

Plakaty – drukowanie

⇒ Plakaty jak najbardziej można drukować w formacie A4.
 Tworzone dla Was materiały są wyłącznie do użytku niekomercyjnego (własnego).
⇒ Korzystasz z chytrych plakatów? Podziel się nimi z innymi ♥ 
⇒ Plakaty wpadły na Twoje sosziale? Oznacz Chytrą Sztukę, a wpadnę z pozdrowieniami 😍

☀ Zobacz także: Wiosenne kolorowanki 

wiosna w biurze

You’re so foxy!

foxy plakat do druku

Z niecierpliwością wypatruję kuriera z paczką od STABILO. Chciałabym przed piątkowym wyjazdem znaleźć małą chwilę na potestowanie chociaż części ich produktów. Na pewno zauważyliście na insta i fb, że małymi krokami wracam do rysowania. Powoli pojawiają się różne produkty i produkty tych produktów w formie zdjęć, filmików i timelapsów. Będzie tego coraz więcej, także jeśli jesteście ciekawi możliwości poszczególnych narzędzi, efektów, odkrywania różnych połączeń, to zapraszam na chytre social media 🙂 Jest to w końcu ten kierunek działań, o którym marzyłam. Teraz tylko nabrać wiatru w żagle.

☀ Pobierz:  Foxy 1

Sposób na czas – znacie jakiś?

plakat foxy do druku

Rwę swoją dobę na strzępy, żeby znaleźć się tam, gdzie powinnam, gdzie chcę i jeszcze tam, gdzie próbuję się przekwalifikować. Przyznam też, że doszłam do jakiejś bariery, której na razie nie potrafię przekroczyć, jeśli chodzi o wygląd strony. Spędza mi to wręcz sen z powiek, ale zwyczajnie brakuje mi czasu, aby szperać, czytać i kombinować dalej na własną rękę. Chyba będę potrzebowała pomocy i rady kogoś, kto po prostu się na tym zna, ułatwi mi życie i przyspieszy działania w tym zakresie.

☀ Pobierz:  Foxy 2

Wyjeżdżam po wiosnę

Zimowo-wiosenna aura daje porządnie się we znaki. Dlatego mój sprytny sposób na wiosnę brzmi: poszukaj jej we Włoszech! Jeśli tylko złapię internety, wyślę Wam trochę słońca z Ligurii 🙂

☀ Pobierz:  Foxy 3

 

plakaty w biurze

 

Close