planner 2017 po włosku
do druku,  plannery,  po włosku

Majowy planner dla italofilów – do druku

Dacie wiarę, dopiero kwiecień nam się rozpoczął, a na chytrą wjeżdża już majowy planner! Tydzień wcześniej niż zazwyczaj, zbliża się bowiem majówa. Niektóre rzeczy warto więc zaplanować teraz, z głową. Potem to już głowa będzie z głowy, bo walizki, plany i podróże.

Majowy planner to ukłon w stronę kochanych Mam. Ciekawostka: Włosi obchodzą Festa della Mamma w drugą niedzielę maja. 

Co w kwietniu…

Słucham śpiewu ptaków. Musiały zadomowić się tuż obok naszego mieszkania, dzięki czemu codziennie rano z niespotykaną werwą i niepodobną do mnie chęcią wstaję nad wyraz wcześnie 😉

Czuję radość! Bo nowe studia, bo projekt z #ArtystaSTABILO, bo bieżnię zamieniliśmy już na park, bo mniej więcej wiem, w co warto inwestować swój czas i energię, a komu podziękować.

Czytam Duński przepis na szczęście, Adventure Time 1Italia Mi Piace! Taki mały miks.

… a co w maju?

Wyjazd zaklepany w listopadzie, czyli FINALE LIGURE ♥ I na razie nic innego się nie liczy. W tym czasie, jak podczas wszystkich moich wojaży, będzie można znaleźć garstkę pięknych widoków na chytrym IG, jeśli tylko złapię gdzieś internety. 

A jakie są Wasze prognozy (niekoniecznie synoptyczne) na ten piękny miesiąc?

majowy planner 2017

Majowy planner – struktura 

Majowy planner zawiera: organizer miesięczny i tygodniowy, w tym miejsce na wypisanie aktywności codziennych i niecodziennych, miejsce na notatki oraz il mio vocabolario. We wpisie ⇒ Włoski planner na luty znajdziecie okładkę do plannera. Majowy planner jest tylko w jednej wersji kolorystycznej.

Jeśli znajdziecie jakieś błędy lub zechcecie, aby w przyszłych miesiącach znalazły się dodatkowe miejsca na dodatkowe rzeczy, dajcie znać 🙂 

Majowy planner – drukowanie

► Majowy planner nadaje się do druku w formacie A4 oraz A5. Można go dowolnie spinać. Osobiście swoje plannery zawsze trzymam w skoroszytach.
 Tworzone dla Was materiały są wyłącznie do użytku niekomercyjnego (własnego).
 Jeśli wrzucisz majowy planner na IG i oznaczysz zdjęcie @chytra.sztuka lub #chytrasztuka, będę mogła Cię odnaleźć i zostawić słowo podziękowania 🙂
► 
Korzystasz z chytrych materiałów? Cho do nas! Dołącz społeczności lisków na facebooku – Chytra Sztuka. Dobrze jest wiedzieć, że jesteś! A ja jestem otwarta na Ciebie, Twoje pomysły i inspiracje. Chytra Sztuka to miejsce, które tworzymy razem. 


majowy planner chytra sztuka

Pobierz:  Maggio, agenda mensile


majowy planner do druku

Pobierz:  Maggio, agenda settimanale


majowy planner po włosku

Pobierz:  Maggio, il mio vocabolario

Close