chytra sztuka grafika wielkanocna
do druku,  grafika,  ilustracje,  okoliczności,  okoliczności

Jaja wielkanocne – twórz kartki wielkanocne i e-kartki

Jaja wielkanocne – kolorowanki

Chytruski! Rozłożyliście mnie na łopatki. Wspominałam o tym w ubiegłym tygodniu na chytrym fb, ale muszę to powtórzyć. Zwłaszcza, że statystki znowu poszły w górę! To są niezłe jaja, jakich na Chytrej Sztuce jeszcze nie było! Pobraliście ponad 650 wielkanocnych kolorowanek. Do niedzieli królowała wPISANKA, ale w tym tygodniu prym wiodą Florystyczne inspiracje. Dodać do tego liczbę udostępnień i coraz bardziej czuję, że to kolorowanki powinny stać się głównym nurtem na blogu. Takie jaja wielkanocne!

Chciałam Wam ogromnie podziękować, ponieważ jest to dla mnie przeogromna radość. Dlaczego? To proste! W naukę i pracę wkładam sporo czasu i serca. Aktualnie rozpoczęłam studia podyplomowe z grafiki komputerowej, by móc lepiej i ładniej dla Was tworzyć. Staram się pokazywać Wam, co mnie zachwyca i łączyć to z modnymi motywami. Przede wszystkim chciałabym tworzyć kolorowanki uniwersalne, czyli takie które z różnych pobudek pokolorują dorosły i dziecko. Doskonale pamiętam, jakiego typu kolorowanki najchętniej schodziły na świetlicy szkolnej. Wiem, że wersje dla najmłodszych wcale nie muszą być, nazwijmy to, infantylne (i coraz częściej nie są! Na sklepowych półkach można znaleźć naprawdę piękne wydania).

Jaja wielkanocne – kartki świąteczne

Tym razem przychodzę do Was z inną propozycją. Propozycją dla nielubiących szukania tej odpowiedniej, tej jedynej… 😉 Dla zabieganych, przerażonych kwietniowym deszczem, korkami, staniem w przedświątecznych kolejkach (podczas gdy dziecko znalazło kolejną ciekawą rzecz, którą koniecznie kce) itede itede. Znowu proponuję Wam takie jaja vege, bez gmo, od szczęśliwego i uśmiechniętego blogera z wolnego wybiegu. Po standardzie, za darmo. Tym razem jaja wielkanocne nie do kolorowania, a do wydrukowania i złożenia w kartkę wielkanocną. Wypełnienie, ozdobienie brzegów i cała ewentualna reszta zależy już wyłącznie od Waszego chcenia się.

U mnie w wiosennej dekoracji idealnie sprawdza się plakat o żarciu. Tak pod to wielkanocne obżarstwo 😀

kartki wielkanocne dekoracja

kartki wielkanocne

A co mi tam, dam Wam także same grafiki. A nuż (widelec) bawicie się w scrapbooking albo jesteście bardziej trendy ode mnie i wolicie dzielić się e-kartkami z canvy 🙂

wielkanoc życzenia

Drukowanie

⇒ Jaja wielkanocne jak najbardziej można drukować w formacie A4. Polecam sztywniejszy papier.
⇒ Tworzone dla Was materiały są wyłącznie do użytku niekomercyjnego (własnego).
⇒ Kartki wpadły na Twoje sosziale? Oznacz Chytrą Sztukę, a wpadnę z pozdrowieniami 😍

Pliki do pobrania

Pobierz:  Jaja wielkanocne, ciemna ramka Jaja wielkanocne, jasna ramka

 

pisanki kolaż do druku

Pobierz:  Jaja wielkanocne, pisanka Jaja wielkanocne

jaja wielkanocne kolaż

Pobierz:  Grafika jasna ramka Grafika ciemna ramka Grafika pisanka Grafika pisanka z napisem

 

Close