świąteczne szablony chytra sztuka
do druku,  dom i szkoła,  kolorowanki,  okoliczności

Świąteczne szablony do druku

Cześć i czołem! Tym razem wpada miks szablonów do druku. Nie będę dzielić tego na osobne wpisy. Pobierzcie to, co uznacie za przydatne na Wasze grudniowe zajęcia z dziećmi. Świąteczne szablony w tym roku to: ☞ kolorowanka, ☞ karta pracy (dodawanie i odejmowanie w zakresie 10), ☞ szablon kartki świątecznej oraz ☞ druga edycja Listów do S. To co, lecimy?

Świąteczne szablony

♥ Dołącz do @chytra.sztuka na Instagramie. Dzięki regularnym stories będziesz na bieżąco z codziennymi, artystycznymi i podróżniczymi kulisami chytrej sztuki. Rozmawiamy, wspólnie decydujemy o kolejnych projektach i dzielimy się ciekawymi treściami. 

🦊 Dzielenie się jest dobre, dlatego będzie mi super miło, jeśli dasz znać innym o chytrych materiałach. Dla mnie jest to ekstra komplement i kop motywacyjny.
🦊 Wrzucasz coś z chytrymi materiałami na sosziale? Oznacz mnie! Chytre Sztuki doskonale wiedzą, że wpadam, odpowiadam, szeruję i dziękuję ♥
🦊 Pamiętaj, że wszystkie chytre materiały są wyłącznie do użytku niekomercyjnego (własnego).

Świąteczne szablony – kolorowanka

 Pobierz: ☞ Kolorowanka "Wesołych Świąt"

świąteczne szablony chytra sztuka🎄 Zobacz także: Świąteczne kolorowanki

Świąteczne szablony – karta pracy

Dodowanie i odejmowanie w zakresie 10. Pobierz:   Karta pracy

świąteczne szablony chytra sztuka

Świąteczne szablony – Listy do S.

W zeszłorocznym wpisie – Listy do S. – zebrałam grudniowe ćwiczenia, które świetnie sprawdzają się na zajęciach z dziećmi. Znajdziecie tam również propozcyję, którą można zacząć od stycznia, chociaż właściwie każda pora będzie dobra ☺ Karty do pobrania – Przepis na: dobry rok 2019 oraz 2018 rok: moje dobre wspomnienia – to szybka alternatywa, która cieszyła się powodzeniem także w tamtym roku. 

2018 rok: moje dobre wspomnienia. Pomocne mogą okazać się zdjęcia z rodzinnych wycieczek, wakacji, różnego rodzaju wydarzeń oraz okazji. Odtwarzajcie, rozmawiajcie, wpisujcie, rysujcie.

Przepis na: dobry rok 2019. To taka zabawa życzeniowa, kształtująca wyobraźnię oraz optymistyczną postawę, a także uświadamiająca dziecku:

• co sprawia, że jest szczęśliwe, radosne, zadowolone, 
• 
co sprawia, że ma poczucie dobrze spędzonego czasu, 
• jego potrzeby.

 Pobierz: ☞ Listy do S. / 2018 | ☞  Listy do S. / 2019

świąteczne szablony chytra sztuka

Świąteczne szablony – kartka świąteczna

Naszykujcie nożyczki, bo w pierwszej kolejności szablon należy wyciąć. Lewe skrzydło kartki zaginamy do środka wzdłuż przerywanej linii, a następnie kontur bombki odginamy w lewą stronę. Analagicznie: prawe skrzydło kartki zaginamy do środka wzdłuż przerywanej linii, a następnie kontur bombki odginamy w prawą stronę. W ten sposób tworzy się zamknięta całość. Po rozchyleniu skrzydeł pod napisem „wesołych świąt!” mamy pole na wypisanie życzeń (kartka z liniami) lub zmalowanie własnego, świątecznego rysunku.

Pobierz:   Świąteczna kartka | ☞ Świąteczna kartka - linie

świąteczne szablony chytra sztuka

świąteczne szablony chytra sztuka

Close