planner 2020 chytra sztuka
do druku,  grafika,  miesięczne,  plannery,  rozwój

Planner 2020 – chytre freebie vol 3

Planner 2020 – kilka informacji

Siemka! Planner 2020 wjeżdża na chytrą z mocnym poślizgiem, ale! Nadal mieści się w przedziale czasowym, więc dajmy mu szansę 🙂 

Pierwszy chytry planner był czarno-biały. Ubiegłoroczny wyszedł mocno kolorowy. Planner 2020 wyważyłam pomiędzy pierwszym a drugim, czyli pojawiają się botaniczne, kolorowe motywy, ale – poza okładką – są to raczej akcenty.

Plannery miesięczne drukuję najczęściej w dwóch egzemplarzach. Na jednym zaznaczam sprawy codzienne, a na drugim treningowe. 

Tak jak i w dwóch poprzednich edycjach, tak i w tej znajdują się karty dodatkowe: na różne notatki, rozpiski (np posiłków), listy to-do.

planner 2020 chytra sztuka

👉 Zobacz także: Organizer posiłków i przepisów do druku

 

 

♥ Dołącz do @chytra.sztuka na Instagramie. Dzięki regularnym stories będziesz na bieżąco z codziennymi, artystycznymi i podróżniczymi kulisami chytrej sztuki. Rozmawiamy, wspólnie decydujemy o kolejnych projektach i dzielimy się ciekawymi treściami. 

🦊 Dzielenie się jest dobre, dlatego będzie mi super miło, jeśli dasz znać innym o chytrych materiałach. Dla mnie jest to ekstra komplement i kop motywacyjny.
🦊 Wrzucasz coś z chytrymi materiałami na sosziale? Oznacz mnie! Chytre Sztuki doskonale wiedzą, że wpadam, odpowiadam, szeruję i dziękuję ♥
🦊 Pamiętaj, że wszystkie chytre materiały są wyłącznie do użytku niekomercyjnego (własnego).

Planner 2020

🦊 Pobierz pdf: Planner 2020 🦊

W pliku pdf znajdziecie:
♥ 4 wersje plannerów miesięcznych 5-tygodniowych,
♥ 4 wersje plannerów miesięcznych 6-tygodniowych – będą Wam potrzebne na marzec, sierpień i listopad. Występują w 4 kolorach dostosowanych do plannerów 5-tygodniowych.

W tej edycji:
♥ sami wpisujecie nazwy miesiąca,
♠ sami wpisujecie daty,
♦ okładka, plannery miesięczne oraz karty dodatkowe znajdują się razem w jednym pliku pdf. 

No i co, możecie wydrukować sobie jeden ulubiony motyw na cały rok lub po jednym motywie na 3 miesiące (ja tak robię) lub jak Wam się zwyczajnie spodoba. Poszczególne składowe plannera możecie podejrzeć na grafikach poniżej. Skompletujcie sobie dowolnie całość i koniecznie dajcie znać (zdjęcia, filmiki, wiadomość), jakie ułożenie najbardziej podpasowało Wam na ten nadchodzący rok ♥

👉 Zobacz także: Alergik trochę hipster. 21 stron kulinarnych

planner 2020 chytra sztuka

planner 2020 chytra sztuka

planner 2020 chytra sztuka

planner chytra sztuka

Close