planner 2021 chytra sztuka
do druku,  grafika,  miesięczne,  plannery,  rozwój

Planner 2021 – freebie do druku

♥ Dołącz do @chytra.sztuka na Instagramie. Dzięki regularnym stories będziesz na bieżąco z codziennymi, artystycznymi i podróżniczymi kulisami chytrej sztuki. Rozmawiamy, wspólnie decydujemy o kolejnych projektach i dzielimy się ciekawymi treściami. 

🦊 Dzielenie się jest dobre, dlatego będzie mi super miło, jeśli dasz znać innym o chytrych materiałach. Dla mnie jest to ekstra komplement i kop motywacyjny.
🦊 Wrzucasz coś z chytrymi materiałami na sosziale? Oznacz mnie! Chytre Sztuki doskonale wiedzą, że wpadam, odpowiadam, szeruję i dziękuję ♥
🦊 Pamiętaj, że wszystkie chytre materiały są wyłącznie do użytku niekomercyjnego (własnego).

Planner 2021 – słowem wstępu

Podobnie jak w przypadku Organizera Naczyciela, tak i planner 2021 wlatuje na Waszą prośbę. I tak jak w przypadku Organizera Nauczyciela, tak i w plannerze nie zmieniałam formy wizualnej, jedynie uaktualniłam okładkę 🙂 Myślę, że powstało na tyle uniwersalne i wizualnie ładne freebie do planowania, że chwilowo – póki są inne priorytety – nie ma sensu go dopieszczać.

Pamiętajcie, że w zakładce do druku ⇒ plannery znajdziecie kilka opcji, z których na spokojnie można złożyć spersonalizowany planner. Dla przykładu:

1⃣ Z tego wpisu możecie pobrać z samego dołu czarno-białe plannery miesięczne do samodzielnego wypełnienia (po prostu nie drukujcie przedawnionych okładek z pliku pdf) oraz czarno-białe karty dodatkowe.

2⃣ Z tego wpisu wpisu możecie pobrać czarno-białe karty dodatkowe i drukować je albo w formacie A4 albo po 2 karty na jednej stronie A4. 

3⃣ Dla fanów języka włoskiego: z tego wpisu możecie pobrać pdf Extra, w którym znajdziecie plan tygodnia oraz słowniczek, ale i nowe karty, czyli łącznie 6 dodatków. W il mio vocabolario możecie obrać cel nauki, znajdziecie miejsce na zbieranie słownictwa i materiał do powtórki. 

4⃣ A w tym wpisie znajdziecie Organizer posiłków 🙂

planner 2021 chytra sztuka

Planner 2021

🦊 Pobierz pdf: Planner 2021

W pliku pdf znajdziecie:
♥ 4 wersje plannerów miesięcznych 5-tygodniowych,
♥ 4 wersje plannerów miesięcznych 6-tygodniowych.

W tej edycji:
♥ sami wpisujecie nazwy miesiąca,
♠ sami wpisujecie daty,
♦ okładka, plannery miesięczne oraz karty dodatkowe znajdują się razem w jednym pliku pdf. 

Możecie wydrukować sobie np jeden ulubiony motyw na cały rok lub po jednym motywie na 3 miesiące (ja tak robię). Poszczególne składowe plannera możecie podejrzeć na grafikach poniżej. Skompletujcie sobie dowolnie całość i koniecznie dajcie znać (zdjęcia, filmiki, wiadomość), jakie ułożenie najbardziej podpasowało Wam na ten rok ♥

planner 2021 chytra sztukaplanner 2021 chytra sztukaplanner 2021 chytra sztukaplanner 2021 chytra sztuka

Close